Ecozone Přípravek proti roztočům 500 ml

Drogerie

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

205

O produktu

Ekologický přípravek, který působí proti roztočům ve Vaší domácnosti. I když máte doma naklizeno, textilie, které nelze pravidelně vyprat, se stávají domovem nevítaných nájemníků – drobných roztočů. Ti mohou působit potíže zvláště alergikům. Mějte vše pod kontrolou a zastavte množení roztočů v matracích, polštářích a kobercích. Speciálně vyvinutý přípravek na rostlinné bázi ochrání Váš domov po dobu až 6 měsíců. Ecozone Přípravek proti roztočům obsahuje 99,5 % přírodních ingrediencí a není nebezpečný pro zvířata.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti roztočům, kteří přežívají v textiliích
  • jedna aplikace ochrání po dobu až 6 měsíců
  • 99,5 % přírodních ingrediencí

Složení

N,N-didecyl-N,N-dimethyl ammonium chloride, voda.

Použití

Nastříkejte na místa, kde by se roztoči mohli vyskytovat a nechte dobře proschnout. Pokud bude třeba postup zopakujte.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.