Doplněk stravy

Edenpharma Dračí krev 100% extrakt 30 ml

Značka: EDENPHARMA
  • 100% čistý extrakt (sangre de drago) ze stromu Croton lechleri Muell s vysokým obsahem přírodních aktivních látek pro vnitřní i vnější užití.
335

Cena za 100 ml: 1 117 Kč

O produktu: Edenpharma Dračí krev 100% extrakt 30 ml

50093545

Úvod

Výtažek z útrob Amazonského pralesa. Dračí krev s vysokým obsahem přírodních aktivních látek je vhodná nejen pro energizaci organismu ve formě kapek k vnitřnímu užití, ale i k vnějšímu použití na škrábance, odřeniny a drobné oděrky.

Edenpharma Dračí krevobsahuje čistý tekutý extrakt ze stromu Croton lechleri Muell, kterému se říká dračí krev (Sangre de Drago). Croton lechleri je strom rostoucí v Jižní Americe v Andách a také v tropických pralesech horního toku Amazonky. Sangre se získává naříznutím kůry stromu. Po naříznutí z kůry vytéká hustá temně červená pryskyřice. Vypadá to jako by strom krvácel. 


Dávkování

Užívejte 5 kapek rozpuštěných v 0,2 až 0,3 l vody. Pijte max. 3x denně. Při problémech s hrdlem doporučujeme 5 kapek rozpustit v malém množství vody a kloktat. Drobná poranění kůže potírejte navlhčeným kouskem gázy.


Složení

Dračí krev - Croton lechleri ​​Muell (sangre de drago) extrakt (čistý tekutý extrakt).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.