Doplněk stravy

Edenpharma Kolostrum junior 30 tablet

Značka: EDENPHARMA
  • Tablety se 100% kravským (bovinním) kolostrem. Obsahují více než 30 % imunoglobulinů. Vhodné pro děti od 3 let.
245

Cena za 1 kus: 8 Kč

O produktu: Edenpharma Kolostrum junior 30 tablet

50076996

Úvod

Přípravek Edenpharma Kolostrum obsahuje bovinní (kravské) kolostrum s více než 30 % imunoglobulinů (Ig). To jsou aktivní protilátky, které využívá imunitní systém, aby identifikoval a neutralizoval neznámé objekty, jako jsou bakterie a viry. Jejich nedostatek má za následek snížení obranyschopnosti organismu proti infekcím. V tabletách naleznete i vitamín C, který je nezbytný ke správnému fungování imunitního systému. Tablety jsou vhodné pro děti od 3 let.

Co je kolostrum?

Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno do 48 hodin po něm. Je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života a jsou důležité pro vývoj budoucího imunitního systému. 


Dávkování

Užívejte 1–2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutin.


Složení

1 tableta obsahuje: kolostrum 100% - 250 mg, vitamín C ve formě kyselina L askorbová 30 mg/33 % RHP (referenční hodnota příjmu), jahodové aroma 0,15 mg, objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza 344 mg, emulgátor - stearan hořečnatý 6 mg.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.