Elancyl Slim Design Noční + Ploché břicho set 200 ml + 150 ml

50104866

Kosmetika

Skladem na e-shopu

1 198 ušetříte 300 Kč

Původní cena 1498 Kč, sleva 20%

O produktu

ELANCYL Slim Design Noční intenzivně působí v průběhu noci, kdy je tělo ve fázi odpočinku a tuk se ukládá rychleji. Zlepšuje pružnost pokožky, zpevňuje kontury a přispívá k omezení dalšího výskytu pomerančové kůže. Přípravek má vláčnou texturu vhodnou pro masáž. Vaše pokožka bude jemnější a hladší.

ELANCYL Slim Design Ploché břicho působí na tukové polštářky v oblasti břicha. Výsledkem je zpevnění pokožky a štíhlejší pas. Klinicky prokázaná účinnost po 28 dnech. Pokožka je po aplikaci mléka hydratovaná, svěží, hebká a pružná. Mléko nemastí, nelepí a nezanechává stopy na oblečení.

Použití

ELANCYL Slim design noční péči aplikujte každý večer na čistou a suchou pokožku masážní metodou, kterou najdete popsanou vnitřní straně obalu.

ELANCYL Slim Design Ploché břicho aplikujte každé ráno na oblast břicha.

Složení

ELANCYL Slim design noční: Glycerin hydratuje, extrakt z břečťanu zklidňuje a působí proti vzniku pomerančové kůže.

ELANCYL Slim Design Ploché břicho obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek: Cekropie (stále zelený tropický strom) a kofein pomáhají odbourávat tuky; floridzin a xanthoxylinu brání ukládání tuků a má antirecidivní účinek; výtažky z břečťanu a látky PCA zpevňují pokožku.

Upozornění

ELANCYL Slim Design Ploché břicho není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte na podrážděnou kůži.

Parametry
Značka Elancyl
Specifické zaměření Celulitida
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Pro koho Pro ženy
Forma Set
EAN 3282779048866