Elimax Šampon proti vším 100 ml

Zdravotnické prostředky

100% zahubí vši a hnidy do 15 minut. Chrání vlasy proti novému napadení. Neobsahuje insekticidy. Dobře se vymývá a nezacuchává vlasy.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50088879

Hubí vši a hnidy a zároveň chrání vlasy proti novému napadení. Neobsahuje insekticidy. Jeho efekt je založen na tom, že vši a hnidy udusí a vysuší. Snadno se používá a působí za méně než 15 minut. Dobře se vymývá a nezacuchává vlasy.  SPF - Lice Protecting Factor je složka obsažená pouze v přípravku Elimax, která z vlasů udělá nepřátelské prostředí pro vši a významně snižuje riziko jejich opětovného výskytu.

Výsledek:

  • 100% zahubí vši a hnidy do 15 minut
  • vlasy jsou po použití hladké, příjemně provoněné a dobře se rozčesávají
  • chrání před opětovným napadením vešmi

Unikátní LPF - trojí způsob, jak udržet vši od těla

  • ztěžuje vším pohyb ve vlasovém porostu
  • vůně šamponu, která je pro nás příjemná vši odpuzuje
  • pokud ve vlasech zůstane veš, nebude schopna klást vajíčka v ošetřené oblasti


Složení

Oligodecenový olej, pěnící složky, LPF® (sezamový olej, akrylátový kopolymer), aroma.

Použití

Pomocí aplikátoru naneste na suché vlasy a nechte působit za současného pročesávání jemným hřebenem Elimax®. Sebrané vši a hnidy otírejte z hřebenu bavlněným tamponem. Po 15 minutách navlhčete vlasy trochou vody a vytvořte pěnu. Pěnu důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Přípravek se snadněji smývá vlažnou vodou. Dbejte na to, aby se přípravek nedostal do očí. Vlasy již není nutno umývat běžným šamponem. Vlasy důkladně vysušte ručníkem. Nepoužívejte vysoušeč vlasů. Pokud je kůra aplikována večer, zajistěte, aby byly vlasy před spaním úplně suché. Následujících 10 dní vlasy každý den kontrolujte. Pokud zjistíte během této doby nové vši, ošetření opakujte. Ve většině případů je jedno ošetření dostačující.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.