Emoxen 100 mg/g gel 100 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: EMOXEN
Emoxen gel se používá k místní léčbě bolesti a zánětu šlach, kloubního pouzdra nebo svalových úponů způsobených úrazem u dospělých a dospívajících od 12 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
121

O produktu

50128193

Emoxen gel působí protizánětlivě a zmírňuje bolest poúrazových stavů. Používá se k místní léčbě bolestivých stavů způsobených úrazem (pohmoždění, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubu) včetně poúrazového zánětu výstelky kloubního pouzdra, zánětu kloubního váčku a zánětu šlach. Emoxen gel je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let aplikují gel 2-6x denně po dobu 7-14 dnů. Přiměřené množství gelu jemně vetřete do kůže na bolestivou oblast. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů. Ošetřená místa nezakrývejte neprodyšnou náplastí, obvazem nebo bandáží.

Složení

Léčivou látkou je naproxenum 100 mg v 1 g gelu.

Pomocnými látkami jsou chloralhydrát, levomenthol, ethanol 96%, ethylparaben, karbomer, hydroxid sodný a čištěná voda.

Upozornění

Nepoužívejte přípravek na poškozenou pokožku a rozsáhlé plochy. Během léčby a 2 týdny po jejím ukončení nevystavujte léčená místa přímému slunečnímu záření ani ultrafialovému záření v soláriích. Během používání tohoto přípravku se může objevit přecitlivělost na světlo. Přípravek obsahuje ethylparaben, který může způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné) a alkohol, který může na porušené pokožce vyvolat pocit pálení.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.