Energy Peralgin 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ENERGY
Peralgin je bioinformační přípravek obsahující komplex bylinných výtažků, extrakt z housenice čínské (cordyceps) a hořčík.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101247

Peralgin díky unikátnímu složení přispívá ke správné funkci dýchacího systému (Perila křovitá) a harmonizuje přirozenou imunitu.

Perila křovitá (Perilla frutescens) je poměrně nenáročná jednoletá rostlina, které se dobře daří na otevřených slunných místech. Patří do čeledi rostlin hluchavkovitých a je poněkud nenápadná, jelikož vypadá jako něco mezi kopřivou a mátou.

  • Perila křovitá   - Normální funkce dýchacího systému, Produkce cytokinů a specifických protilátek
  • Hořčík - Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, Přispívá k elektrolytické rovnováze, Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, Přispívá k normální činnosti svalů, Přispívá k normální syntéze bílkovin, Přispívá k normální psychické činnosti, Přispívá k udržení normálního stavu kostí, Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů, Podílí se na procesu dělení buněk
  • Brutnák lékařský  - Vylučování vody z organizmu
  • Réva vinná  - Normální funkce oběhové soustavy, Antioxidant
  • Kozlík lékařský - Duševní zdraví - relaxace - stres, Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, Normální trávení, Kognitivní funkce

Složení:

Želatinová kapsle, sojový olej, perila křovitá (perilla fruktencens) - olej ze semen 90mg, perila křovitá (perilla fruktencens) - extrakt z listů 90mg, glycerol - zvlhčující látka, oxid hořečnatý (32mg hořčíku v 1 kapsli, t.j. 8,5% referenční hodnoty příjmu), brutnák lékařský ( borago officinalis) - olej ze semen 25mg, réva vinná ( vitis vinifera) - extrakt ze semen 25mg, extrakt z housenice čínské (cordiceps sinensis) 25mg, voda, extrakt z kořene kozlíku lékařského ( valeriana officinalis) 15mg, uhličitan vápenatý - regulátor kyselosti, mono a diglyceridy mastných kyselin - zahušťovadlo, karamel - přírodní barvivo v 1 kapsli.

Dávkování: 

1 kapsle 1–3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 

Výrobek není určen dětem do 3 let a osoby přecitlivělé na sójové produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.