516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Energy Peralgin 120 kapslí

Energy Peralgin 120 kapslí

Energy Peralgin 120 kapslí

50101247
Doplněk stravy: Více o legislativě
555 Kč 463 Kč / 100 kusů(tbl)
Skladem na e-shopu

Peralgin je bioinformační přípravek obsahující komplex bylinných výtažků, extrakt z housenice čínské (cordyceps) a hořčík.

Podrobné informace o produktu

Peralgin díky unikátnímu složení přispívá ke správné funkci dýchacího systému (Perila křovitá) a harmonizuje přirozenou imunitu.

Perila křovitá (Perilla frutescens) je poměrně nenáročná jednoletá rostlina, které se dobře daří na otevřených slunných místech. Patří do čeledi rostlin hluchavkovitých a je poněkud nenápadná, jelikož vypadá jako něco mezi kopřivou a mátou.

  • Perila křovitá   - Normální funkce dýchacího systému, Produkce cytokinů a specifických protilátek
  • Hořčík - Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, Přispívá k elektrolytické rovnováze, Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, Přispívá k normální činnosti svalů, Přispívá k normální syntéze bílkovin, Přispívá k normální psychické činnosti, Přispívá k udržení normálního stavu kostí, Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů, Podílí se na procesu dělení buněk
  • Brutnák lékařský  - Vylučování vody z organizmu
  • Réva vinná  - Normální funkce oběhové soustavy, Antioxidant
  • Kozlík lékařský - Duševní zdraví - relaxace - stres, Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, Normální trávení, Kognitivní funkce

Složení:

Želatinová kapsle, sojový olej, perila křovitá (perilla fruktencens) - olej ze semen 90mg, perila křovitá (perilla fruktencens) - extrakt z listů 90mg, glycerol - zvlhčující látka, oxid hořečnatý (32mg hořčíku v 1 kapsli, t.j. 8,5% referenční hodnoty příjmu), brutnák lékařský ( borago officinalis) - olej ze semen 25mg, réva vinná ( vitis vinifera) - extrakt ze semen 25mg, extrakt z housenice čínské (cordiceps sinensis) 25mg, voda, extrakt z kořene kozlíku lékařského ( valeriana officinalis) 15mg, uhličitan vápenatý - regulátor kyselosti, mono a diglyceridy mastných kyselin - zahušťovadlo, karamel - přírodní barvivo v 1 kapsli.

Dávkování: 

1 kapsle 1–3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 

Výrobek není určen dětem do 3 let a osoby přecitlivělé na sójové produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. není určeno jako náhrada pestré stravy.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Energy
Forma Kapsle
EAN 8594069933154

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.