844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Envioil 200ml

Envioil 200ml

50081215
Kosmetika
289 Kč

Mycí koupelový olej se zvláčňujícím účinkem pro atopickou kůži.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti:

Koupelový olej se zvláčňujícím účinkem, který čistí pokožku jemně a do hloubky. Bohatý na zvláčňující a ochranné látky, je dobře snášen citlivou, snadno podrážděnou pokožku (je podroben klinickým zkouškám, skládajícím se z opakovaných epikutánních testů). Udržuje pokožku vláčnou a hydratovanou po celý den. Vzácné účinné látky rostlinného původu slouží především na zvláčnění a zklidnění, stejně tak mají hydratační účinek, dávají trvalý pocit pohody, zanechávají pokožku jemnou a příjemnou na dotek. Lze též použít jako šampon.

Hlavní účinné látky:

Slunečnicový olej a hroznová semínka.

Dávkování:

Kdykoliv budete potřebovat umýt pokožku, včetně obličeje, především v období intenzivního svědění. Lze také použít jako šampon.

Terapeutické indikace:

Koadjuvant při léčbě kůže náchylné k atopickému onemocnění a lupénce.

Způsob použití:

Naneste olej na vlhkou houbu nebo přímo na ruce a jemně vetřete do kůže. Při styku s vodou tvoří bohatou krémovou emulzi, která jemně čistí pokožku. Opláchněte teplou vodou. Lze také použít po koupeli s koupelovou solí Hydrocrystal Envicon a před aplikací krémů Envicer3 a Enviplus. Nové složení. Vhodné i pro zdravou kůži.

Neobsahuje:

Parfémy, barviva, alkohol, lanolin, silikon, vazelínu, laurethsulfát sodný (SLES), laurylsulfát sodný (SLS), parabeny či umělé konzervační látky.

Balení: 200ml

Parametry produktu

Značka Envioil Specifické zaměření Atopická pokožka
Forma Mycí olej EAN 8056736160466

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.