Doplněk stravy

EPAplus Natural 220 g

Směs kvalitního rostlinného oleje a oleje z mořských ryb. Směs obsahuje vitamín D a je doplněna o beta karoten a vitamín E.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: EPAplus Natural 220 g

50073701

Úvod

EPAplus NATURAL je vyroben ze směsi kvalitního rostlinného oleje a zvýšeného podílu oleje z mořských ryb.

Směs obsahuje vitamín D a je doplněna o beta karoten a vitamín E. 

Základní složkou přípravku jsou nenasycené mastné kyseliny, které tvoří důležité a biologicky účinné látky, pozitivně regulující životní funkce.

Při denním příjmu nejméně 200 mg DHA (obsaženo v 1,5 polévkové lžíci výrobku EPAplus NATURAL) navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a EPA, přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku k udržení normální činnosti mozku a zraku lze dosáhnout při přívodu 250 mg DHA a k normální činnosti srdce při přívodu 250 mg EPA a DHA (tj. cca 1 polévková lžíce tohoto výrobku).

Dávkování:

Dospělí 1-2 polévkové lžíce denně (tj. 10- 20g), děti od 3 let 1-2 kávové lžičky denně (tj. 5-10g). Jedna lahvička obsahuje až 48 denních dávek.

Složení:

Upravený olej z mořských ryb, řepkový olej, aroma: přírodní citrónová silice, provitamín A - beta karoten, vitamín E ( DL- α –tokoferyl-acetát), vitamín D ( cholekalciferol).

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Obsah: 220g


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.