epavit Rybí olej Omega-3 100 ml

Doplněk stravy

Značka: EPAVIT
epavit Rybí olej Omega-3 obsahuje směs rybího oleje z volně žijících ryb a rostlinného oleje. Olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a je obohacený vitaminy D a E.
Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte druhý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
189

Cena za 100 ml: 189 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50132764

Omega-3 mastné kyseliny a vitaminy D a E pro Vás i Vaše děti. Přípravek epavit Rybí olej Omega-3 obsahuje směs rybího oleje z volně žijících ryb a rostlinného oleje s vitaminy D a E. Rybí olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. Přípravek je vhodný pro dospělé, příjemnou příchuť citrónu a pomeranče ocení i děti od 1 roku.

Hlavní složky:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů a příznivě ovlivňuje imunitní systém
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Děti od 1 roku a dospělí užívají 5 ml denně (jedna kávová lžička).

Složení

Omega-3 mastné kyseliny 1050 mg - z toho EPA 460 mg a DHA 300 mg, vitamin E 3 mg (25 % RHP), vitamin D3 10 µg (200 % RHP) v 5 ml.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 1 roku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.