Erboristica Rostlinná kyselina hyaluronová sérum 15 ml

50105870

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Víte po čem žízní Vaše pleť? Pokožka, která je dostatečně hydratovaná je pružnější, více vypnutá a působí svěžím a vitálním dojmem. Báječným výsledkem Vás odmění dostatečný pitný režim, ale aby byl efekt dokonalý, dodejte pleti kyselinu hyaluronovou.

Kyselina hyaluronová osvěží Vaši pleť

Molekuly kyseliny hyaluronové moleku jsou schopné na sebe navázat velké množství vody, která se postupně uvolňuje do pokožky, proto je schopná udržet pleť hydratovanou a svěží. Vyplňuje prostor mezi elastinovými vlákny v kůži. Ve výsledku je pak pleť pružnější a vyhlazená, vrásky mizí. Vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro první vrásky.

Výsledek:

  • Zpevňuje a vypíná pleť
  • Vyhlazuje vrásky
  • Hydratuje do hloubky

Použití

Ráno a večer lehce vmasírujte a vklepejte konečky prstů na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Nevynechte oční okolí. Poté pokračujte s Vaším oblíbeným krémem.

Složení

Erboristika získává kyselinu hyaluronovou ze vzácné houby prastarého původu, která roste pouze v horských oblastech Fujian v Číně a na Tchaj-wanu.

Více o značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní ekologická kosmetická řada pro péči o pleť, tělo i vlasy. Je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Všechny přípravky byly dermatologicky testovány, neobsahují zdraví škodlivé látky a nemají negativní dopad na životní prostředí.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • Extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • Úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • Hluboký smysl pro ochranu zvířat

Aqua [Water], Glycerin, Tremella fuciformis sporocarp extract, Phenoxyethanol, Sodium gluconate, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Ethylhexylglycerin.