Erboristica TricoBio Absolute smooth box

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Kosmetika řady Erboristica di Athena´s spojuje moudrost přírody s elegancí, bez škodlivých přísad. Je to volba zdravé krásy, která účinkuje. Inovativní vlasová řada byla speciálně vyvinutá pro tvorbu hladkých účesů. Obsahuje Monoi olej a výtažky z polynéských květin, které vyživují a hydratují vlasové vlákno.

Dárková sada Erboristica TricoBio Absolute smooth box obsahuje:

Šampon vyhlazující a regenerační 125 ml

Jemný šampon na vlasy se sklonem ke krepatění. Hydratuje vlasy a dodává jim hebkost, usnadňuje tvorbu hladkých účesů. Výborný i pro regeneraci a ochranu vlasů v letním období. Vhodný pro delší, spíše hustší vlasy, které jsou vyhlazovány žehličkou, kulmou, nebo fénem. V letním období je vhodný jako ochrana a reparace pro všechny typy vlasů.

Maska vlasová vyhlazující a regenerační 200 ml

Vlasová maska vyživuje vlasové vlákno do hloubky, při pravidelném používání získají vlasy krásný, měkký vzhled. Hydratuje a zabraňuje krepatění, usnadňuje tvorbu hladkých účesů a žehlení.Vlasová maska TricoBio Absolute Smooth je vhodná pro delší, spíše hustší vlasy, které jsou vyhlazovány žehličkou, kulmou, nebo fénem. V letním období je vhodná jako výživa a reparace pro všechny typy vlasů.


Způsob použití:
Naneste na umyté vlasy, ze kterých jste odstranili přebytečnou vodu. Rovnoměrného nanesení dosáhnete lépe pomocí hřebenu se širšími zuby. Nechte působit 1 – 3 minuty. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Sprej termo ochranný vyhlazující 150 ml

Termo ochranný sprej chrání vlasy před vysokou teplotou fénu, žehličky nebo kulmy. Zvyšuje odolnost proti vlhkosti, která má za následek krepatění vlasů. Urychluje vyhlazování vlasů žehličkou nebo fénem. Vhodný pro delší, spíše hustší vlasy, které jsou vyhlazovány žehličkou, kulmou, nebo fénem. V letním období je vhodný pro všechny typy vlasů jako ochrana před vysušováním sluncem a slanou, nebo chlorovanou vodou. Bez UV filtru.


Způsob použití:
Nejdříve sprej dobře protřepejte, potom nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy 2 – 5 dávek, promněte vlasy rukama, aby se sprej rovnoměrně nanesl po celé délce vlasů a upravte jako obvykle. Pamatujte, sprej je hodně koncentrovaný, proto méně je více. Otestujte si nejdříve malé množství, vyhodnoťte výsledek a teprve při následném mytí můžete podle délky, hustoty a stavu vlasů použité množství zvýšit.


Produkty l’Erboristica di Athena‘s jsou pro každou pokožku zcela bezpečné, protože:

  • neobsahují žádné zdraví škodlivé látky
  • byly dermatologicky testovány
  • neobsahují ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny
  • jsou testovány na těžké kovy: nikl, chrom a kobalt <0,0001%
  • byl jim udělen certifikát Produkt VEGAN
  • nemají negativní dopad na životní prostředí