Erboristica TricoBio Perfect curls box

50108844

Kosmetika

Skladem na e-shopu

629 ušetříte 70 Kč

Původní cena 699 Kč, sleva 10%

O produktu

Kosmetika řady Erboristica di Athena‘s spojuje moudrost přírody s elegancí, bez škodlivých přísad. Je to volba zdravé krásy, která účinkuje. Inovativní vlasová řada speciálně vyvinutá pro kudrnaté a vlnité vlasy navrací krásu kudrnám a vlnám. Vlasy získají pružnost, lesk a hebkost na dotek.

Dárková sada Erboristica TricoBio Perfect curls box obsahuje:

Šampon na kudrnaté a vlnité vlasy 125 ml

Šampon vytváří na vlasovém vláknu ochranný film, který zabraňuje krepatění. Kudrny a vlny ožijí, získají pružnost a neodolatelnou hebkost. Vhodný pro přirozeně kudrnaté nebo vlnité vlasy a pro vlasy s trvalou ondulací.

Maska na kudrnaté a vlnité vlasy 200 ml

Maska na kudrnaté a vlnité vlasy dokonale natvaruje jak přirozené vlny a kudrny, tak ty, získané trvalou ondulací. Navíc dodá vlasům vysoký lesk a lehkost.Vhodná pro přirozeně kudrnaté nebo vlnité vlasy a pro vlasy s trvalou ondulací.


Způsob použití:
Naneste na umyté vlasy, ze kterých jste odstranili přebytečnou vodu. Rovnoměrného nanesení dosáhnete lépe pomocí hřebenu se širšími zuby. Nechte působit 1 – 2 minuty. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Sérum na kudrnaté a vlnité vlasy 125 ml

Sérum na kudrnaté a vlnité vlasy hydratuje a vytvaruje i těžko zvladatelné kudrny. Zabraňuje krepatění po celý den. Vhodný pro přirozeně kudrnaté nebo vlnité vlasy a pro vlasy s trvalou ondulací.


Způsob použití:
Naneste rovnoměrně na vlhké vlasy a vysušte fénem, nejlépe s difuzérem. Pro posílení účinku můžete produkt opakovaně použít i na suché vlasy.


Produkty l’Erboristica di Athena‘s jsou pro každou pokožku zcela bezpečné, protože:

  • neobsahují žádné zdraví škodlivé látky
  • byly dermatologicky testovány
  • neobsahují ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny
  • jsou testovány na těžké kovy: nikl, chrom a kobalt <0,0001%
  • byl jim udělen certifikát Produkt VEGAN
  • nemají negativní dopad na životní prostředí

Parametry
Značka Erboristica
Typ vlasů Kudrnaté vlasy
BIO Ano
EAN 8002842105945