Potraviny a nápoje

ES balíček BIO & RAW

Značka: ES

ES balíček BIO & RAW je vánoční dárkový balíček plný potravin v BIO a RAW kvalitě pro přípravu zdravých a chutných pokrmů. Obsahuje ES BIO Chia semínka, ES BIO Kokosový olej, ES BIO Moruši bílou, ES Himalájskou sůl a ES BIO Kokosový cukr.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: ES balíček BIO & RAW

50103775

ES balíček BIO & RAW je dárkový balíček pro BIO gurmány i BIO začátečníky, kteří chtějí vyzkoušet nové chutě. Obsahuje zdravé kvalitní potraviny, které oceníte během celého roku. Pečujte o své zdraví z venku i uvnitř. Nyní vánoční balení v dárkové krabici s pěkným grafickým přebalem.

Balíček obsahuje:

  • ES BIO Chia semínka 150 g. Chia semínka jsou jedním z nejbohatších zdrojů Omega-3 a Omega-6 nenasycených mastných kyselin. Absorbují velké množství vody, vytvářejí polysacharidový gel, který zabraňuje rychlému trávení potravy žaludečními enzymy. Prodlužují pocit sytosti. Jsou zdrojem dlouhodobé energie, vhodné pro sportovce a při hubnutí. Hydratují tělo.
  • ES BIO Kokosový olej 250 ml. Kokosový olej má protizánětlivé, protibakteriální a protivirové vlastnosti. Má široké spektrum využití nejen ve studené či teplé kuchyni. Na dovolené vylepšuje kondici naší pokožky, lze ho použít i jako balzám na rty, odličovač či třeba olej do koupele. Jeho užívání pomáhá nastartovat metabolismus tuků.
  • ES BIO Moruše bílá 150 g. Doplní energii a spolehlivě zažene chutě na laskominy z rafinovaného cukru. Má sladkou medovou chuť.
  • ES Himalájská sůl 500 g. Himalájská sůl může zcela nahradit klasickou stolní či mořskou sůl. Lze ji však použít i do koupele, na pročištění nosních dutin, kloktání nebo jako přísadu do pleťových masek.
  • ES BIO Kokosový cukr 250 g. Kokosový cukr je nerafinované přírodní sladidlo, kterým lze zcela nahradit klasický rafinovaný cukr. Má nízký glykemický index a velmi příjemnou karamelovou chuť. Získává se ručním sběrem a následným zpracováním nektaru z květu kokosových palem.

Upozornění:

Značka ES (Empower Supplements) testuje každou šarži všech surovin, které dováží do ČR. Zaměřuje se vždy na přítomnost těžkých kovů a mikrobiologii, ale u vybraných surovin provádí také analýzy pesticidů, PAHů či mykotoxinů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.