Doplněk stravy

ES BIO Matcha tea PREMIUM CEREMONY 75 g

Značka: ES

ES BIO Matcha Premium Ceremony je pravý japonský zelený čaj, který vám osvěží tělo i duši. Lze jej připravovat za tepla i za studena.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: ES BIO Matcha tea PREMIUM CEREMONY 75 g

50103454

ES BIO Matcha Premium Ceremony vám dodá energetickou vzpruhu, která dokáže nahradit účinek kávy. Tento příjemný účinek vám vydrží po několik hodin. Sklizeň zelených lístků čaje Matcha probíhá ručně, stejně tak i třídění a odstraňování stonků. Poté se lístky suší a následuje pomalé mletí v kamenných mlýncích. Při šetrném mletí vzniká co nejméně tepla, a tak je ve vznikajícím prášku zachováno co nejvíce antioxidantů. Takto vyrobený jemný prášek je určený k čajovým obřadům.

Příprava a dávkování:

Za tepla - rozmíchejte ve 200 ml horké vody (cca 70 °C). Můžete dochutit medem, limetkou nebo ovocným sirupem. Pro našlehání pěny lze použít elektrický šlehač na mléko.

Za studena - dobře rozmíchejte v shakeru se studenou vodou, kterou následně dolévejte dle potřeby. Matcha můžete přidávat i do smoothie, koktejlů nebo zmrzliny.
Vhodná denní dávka pro dospělé osoby jsou 2-3 zarovnané čajové lžičky rozdělené do více dávek a pro děti od tří let jedna čajová lžička.

Složení:

Zelený čaj (Camellia sinensis) jemně mletý.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Země původu: Čína

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.