Kosmetika

Eucerin AntiPigment duopack denní + noční krém

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Antipigment
  • Eucerin AntiPigment duopack denní + noční krém pečují o zářivý vzhled a jednotný tón pleti. Denní i noční krém efektivně redukují pigmentové skvrny.
Při nákupu 2 ks sleva 30% Při nákupu 2 kusů vybraných produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte slevu 30 %. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Eucerin AntiPigment duopack denní + noční krém

50118375

Úvod

Rozjasněná pleť je prvním krokem ke kráse ženy. Bohužel hormonální vlivy, stárnutí i slunce, které milujeme, může pleť postupně poznamenat vznikem tmavě zbarvených ploch. Příčinou je nadměrná tvorba melaninu – přírodního pigmentu, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Sluneční skvrny, nebo ještě hůře, takzvané stařecké skvrny nám přidávají roky a pleť vypadá unaveně.

Sjednocený a zářivý vzhled pleti

Eucerin AntiPigment duopack denní + noční krém byly speciálně vyvinuty na redukci hyperpigmentace pro jednotnější a zářivější vzhled pleti. Obsahují thiamidol, aktivní patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že thiamidol redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

Účinná ochrana před slunečním zářením

Eucerin AntiPigment Denní krém díky UVA a UVB filtrům (SPF 30) poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a snižuje pravděpodobnost výskytu pigmentových skvrn vlivem slunečního záření na pleť. Eucerin AntiPigment Noční krém obsahuje také dexpanthenol – aktivní složku známou svojí schopností podporovat regeneraci pleti během spánku. Pleť získává sjednocený tón a zářivý vzhled. Oba krémy jsou o objemu 50 ml. Dermatologicky a klinicky testované.

Hlavní vlastnosti:

  • při pravidelném používání účinně redukuje pigmentové skvrny
  • brání jejich opakovanému výskytu
  • pleť znovu získává jednotný tón a zářivý vzhled

Použití

Naneste na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte do pleti. Vyhněte se kontaktu s očima. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.