Skupina produktů:

Kosmetika

Úvod

Obnovující péče a zkrášlující péče pro husté řasy a výrazný pohled Vašich očí v dárkové kazetě od Eveline. Uvnitř elegantního balení najdete Eveline SOS Lash Booster kondicionér na řasy, řasenku Big Volume Lash Explosion a Černou oční linku s ořezávátkem.

Zkrášlete oči a okouzlete bohatstvím řas

  • Eveline SOS Lash Booster kondicionér na řasy s arganovým olejem 5v1 přináší řasám výjimečnou péči a výživu. Hydratuje řasy a pomáhá k jejich obnově. Opticky řasy rozšíří a znásobí tak jejich objem.
  • Eveline Big Volume Lash Explosion řasenka s minerálními tmavými pigmenty. Perfektně pokrývá každou řasu a současně ji přesně oddělí a natočí. Obsahuje pečující D-panthenol a jojobový olej.
  • Eveline Černá oční linka s ořezávátkem a vysoce koncentrovanou pigmentací. Příjemná konzistence se jemně nanáší a nerozmazává se.
SKU
50117290