EVELINE DERMAPHARM Multi-Oil Essence 8v1 75ml

EVELINE DERMAPHARM Multi-Oil Essence 8v1 75ml

50081346
Kosmetika
162 Kč 175 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Profesionální pleťový olej vhodný pro všechny typy pleti. Unikátní složení zajišťuje okamžité zlepšení vzhledu a stavu pokožky. 

Podrobné informace o produktu

Olej profesionálů pro péči o pleť

- lehká textura

- přesná aplikace

Vhodné pro péči s následujícími 8 příznaky:

1. Jizvy

2. Strie

3. Celulitida

4. Příznaky stárnutí pleti

5. Zbarvení

6. Zčervenání

7. Nerovnoměrné tóny pleti

8. Suchost, hrubost a ochablost kůže

Multi- Oil Essence ™ je profesionální olej vhodný pro všechny typy pleti vyvinutý v laboratořách Eveline Cosmetics Dermapharm ™. Olej kombinuje účinnost aktivních složek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. Unikátní složení zajišťuje okamžité zlepšení vzhledu a stavu pokožky. Účinnost a bezpečnost použití Multi- Oil Essence ™ byly potvrzeny specializovanými laboratorními testy.

Inovativní receptura bohatá na komplex sedmi vzácných olejů, které působí v součinnosti s vitaminem E, intenzivně hydratuje, posiluje a regeneruje i velmi suchou a hrubou pokožku. Pomáhá zlepšit vzhled nových i stávajících jizev. Zvyšuje odolnost proti protažení epidermis (např. změny v tělesné hmotnosti). Snižuje délku, hloubku a viditelnost existujících strií a zabraňuje tvorbě nových. Snižuje viditelnost celulitidy.

Aktivní složky: slunečnicový olej, arganový olej, sojový olej, heřmánkový olej, levandulový olej, rozmarýnový olej, měsíčkový olej, vitamin E.

Použití: Masážní olej jemně vtírejte do kůže krouživými pohyby, dokud se zcela nevstřebá. Pro udržení pokožky v dobrém stavu aplikujte na vyčištěnou pleť obličeje a těla dvakrát denně po dobu minimálně 3 měsíců nebo podle potřeby.

Obsah balení: 75ml

Parametry produktu

Značka Eveline Forma Olej
Použiji na Pleť EAN 5907609392466

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.