Kosmetika

Eveline Facemed+ Hydra Detox pleťová maska 2x5 ml

Značka: EVELINE
Produktová řada: Facemed+
5.0
  • Čisticí a hydratační pleťová maska pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje aktivní uhlí pro důkladné čištění, hydrataci a regeneraci pokožky.
29

O produktu: Eveline Facemed+ Hydra Detox pleťová maska 2x5 ml

50108470

Úvod

Na pomoc v boji proti nedokonalostem pleti vám pomůže aktivní uhlí. Konkrétně tedy čisticí a hydratační pleťová maska Eveline, která obsahuje výtažky z aktivního uhlí pro důkladné čištění, detoxikaci a zklidnění pleti. Snadno se aplikuje a zanechává vaši pokožku vyživenou, svěží a hydratovanou. Svým složením je maska vhodná především pro suchou a citlivou pleť.

Výsledek:

  • čistí a detoxikuje pleť
  • zklidňuje a osvěžuje pokožku
  • vyhlazuje a snižuje nedokonalosti pleti
  • hydratuje a regeneruje poškozené kožní buňky

Složení:

Pleťová maska je svým složením obohaceným o aktivní uhlí vhodná především pro suchou a citlivou pleť. Intenzivně regeneruje a brání nadměrnému namáhání pleti, která tak zůstává hedvábně jemná. Pravidelným používáním dosáhnete čisté a vyhlazené pokožky, jež bude důkladně hydratovaná a svěží.

Použití:

Pomocí konečků prstů masku opatrně naneste na čistou tvář, krk a dekolt. Nechejte působit deset minut, poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se kontaktu s očním okolím. Pro maximalizaci účinků masku opakovaně používejte zhruba 1–2× týdně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.