Kosmetika

Eveline GOLD LIFT Expert denní/noční krém 40+ 50 ml

Značka: EVELINE
  • Denní a noční krém vhodný pro zralou, suchou a citlivou pleť. Luxusní zpevňující krém-sérum, díky kterému obličej, krk a dekolt získá svoji elastičnost a pružnost.
185

O produktu: Eveline GOLD LIFT Expert denní/noční krém 40+ 50 ml

50098031

Úvod

Gold Lift Expert - nová luxusní řada kosmetiky vyvinuta tak, aby její účinky, byly na profesionální úrovni. Neinvazivní metoda díky průlomové speciální technologii využívá omlazující vlastnosti 24-karátového zlata, kyseliny hyaluronové a ostatních účinných složek, které při použití společně s krémem vytváří hustou síť podpůrných vláken a napomáhají tak k okamžitému omlazení rysů obličeje. Viditelné výsledky na vašem obličeji vidíte v napnutí pokožky v oblasti čela, koutky úst, kolem očí a na bradě.

Krém obsahuje kromě zlatých částic další cenné složky, které mají antioxidační a ochranné účinky. Stimulace tkáňového metabolismu je možná díky koenzymu Q10, který má vliv na stimulaci buněk a zároveň je jedním z nejdůležitějších antioxidantů.

Složení:

  • Částice 24-karátového zlata poskytují vícerozměrný omlazující účinek, snižují fixní vrásky, obnovují hustotu pleti a viditelně zpevňují pokožku.
  • Kombuchka™ nazývána elixírem dlouhověkosti s vysokým obsahem polyfenolů a vitamínů, redukuje vrásky a předchází degradaci buněk související s věkem.
  • Centella Asiatica vyhlazuje vrásky a dodává pokožce dostatečnou hydrataci.
  • Kyselina hyaluronová 4D proniká hluboko do kůže, tvoří mikrovrstvy a vyplňuje vrásky uvnitř a poskytuje nádherný efekt zpevnění pokožky.
  • Algi Laminaria pochází ze severních moří, silně revitalizuje a vyživuje pokožku a stimuluje procesy regeneračních buněk.
  • Olej makadamiový bohatý na vitamíny A, B, E a minerály viditelně zlepšuje vzhled pokožky.
  • Olej Incha Inchi funguje jako rostlinný extrakt mládí, posiluje lipidovou bariéru pokožky a zabraňuje degradaci DNA buněk.
  • Olej mandlový bohatý na vitamíny A, D, E a kyselinu hyaluronovou. Zlepšuje mikrocirkulaci, posiluje strukturu pokožky a navrací ji zdravý vzhled.

Použití:

Každé ráno a večer naneste krém na očištěnou tvář, krk a dekolt. Jemně masírujte konečky prstů. Lehké složení se dobře roztírá a nezanechává mastný film.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.