Kosmetika

Eveline SPA Argan 8v1 elixir na kůžičku a nehty 12 ml

Značka: EVELINE
  • Spa Nail Therapy regenerační elixír intenzivně pečuje o suchou a ztvrdlou kůži v okolí nehtů a navíc regeneruje i samotné nehtové lůžko.
85

O produktu: Eveline SPA Argan 8v1 elixir na kůžičku a nehty 12 ml

50091684

Úvod

Koncentrované, rychle schnoucí složení elixíru s unikátní kombinací čistého arganového, avokádového a mandlového oleje zintenzivňuje regeneraci. Na povrchu vytváří lipidový film, změkčuje epidermis, posiluje ochrannou bariéru pokožky a chrání ji před vysoušením. Nehtové ploténky získají zářivý lesk, budou krásně vyhlazené a odolné proti poškození. Kůžička v okolí nehtů změkne a vy si můžete vychutnat krásné, elegantní nehty jen 7 dní po aplikaci. 

Použití: 
Každý den (nejlépe před spaním) naneste jednu vrstvu elixíru na čisté, suché nehty a kůžičku. Používejte pravidelně, protože každý nátěr proniká hluboko do kůžičky i nehtů, zajistí jejich maximální regeneraci. 
Kondicionér obsahuje složky přírodního původu, takže jej lze používat tak dlouho, jak budete chtít. Citrusová vůně elixíru je navíc velmi příjemná pro aplikaci. Arganový elixír je určen zejména na ochranu kůžičky před nežádoucími účinky přípravků na nehty obsahujících formaldehyd. 

 

Zdroj: www.evelinecosmetics.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.