516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Excipial DeoForte 50g

Vyprodáno
Excipial DeoForte 50g

Excipial DeoForte 50g

50005985
Kosmetika
165 Kč

Nemastný krém proti nadměrnému pocení. Snižuje tvorbu potu, působí antibakteriálně, a brání tak účinně vzniku nepříjemného tělesného zápachu.

Zobrazit kategorii Tělo » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Excipial DeoForte®
7 denní ošetření proti pocení a tělesnému zápachu

 
Excipial DeoForte je nemastný krém proti nadměrnému pocení. Účinná látka, aluminiumhydroxychlorid, působí proti zvýšené potivosti především v podpaží, na rukou a chodidlech. Excipial DeoForte snižuje tvorbu potu, působí antibakteriálně, a brání tak účinně vzniku nepříjemného tělesného zápachu. Tvorba potu se rychle normalizuje a účinek je dlouhodobý. 
Díky krémovému základu a obsahu glycerinu pokožku výrazně neirituje a nevysušuje. Excipial DeoForte je hypoalergenní a vhodný i pro děti. 
 
Složení
Aqua, aluminum chlorohydrate, paraffinum liquidum, etylhexyl palmitate, distarch phosphate, behenyl alcohol, glycerin, cetearyl alcohol, dimethicone, ceteth-10, steareth-20, parfum/parfém.
 
Použití
Excipial DeoForte se po dobu prvního týdne nanáší denně, nejlépe večer, na umytou a nepodrážděnou pokožku. V následujících týdnech stačí použít 2 až 3-krát týdně.
 
Kdy nelze Excipial DeoForte použít, nebo jen s největší opatrností?
Excipial DeoForte se nesmí používat tam, kde je známá přecitlivělost na jeho složky. Není též vhodné jej používat na zanícenou nebo degenerativně změněnou pokožku.
 
Nežádoucí účinky
U velmi přecitlivělých osob může dojít k přesušení pokožky.
 
Upozornění
Excipial DeoForte je určen k vnějšímu použití! Po vyholení podpaží je nutno počkat 12 hodin. Vyhněte se přímému kontaktu přípravku s textiliemi (může působit na barvy). Excipial DeoForte uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Doba použitelnosti je vyznačena na obalu.
 
Balení
50 g

Zdroj: http://www.spirig.cz

Kategorie produktu

Parametry

Značka Excipial
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Použiji na Tělo
EAN 900397

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.