Excite man volume - gel pro větší objem penisu 30ml

Kosmetika

Gel prokrvuje penis a zvětšuje tak jeho objem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095515

Gel pro zvětšení objemu Diet Esthetic Excite Man Volume je speciální přípravek pro muže, který vám pomůže zkvalitnit váš sexuální život. Gel unikátním způsobem prokrvuje penis a jednoduše tak zvětšuje jeho objem. Poskytuje intenzivnější vnímání intimních chvil vám i vaší partnerce, která zvětšení penisu zcela jistě zaznamená a ocení. Gel vám poskytuje větší prostor pro sexuální vyžití a dodá vašemu penisu vyšší citlivost.

Jednoduchá aplikace gelu a jeho bezbarvá textura vám dává možnost použít gel bez toho, aby o tom věděla vaše partnerka. Gel po použití zvýší výrazným způsobem objem i délku vašeho penisu a poskytne vám tak možnost uspokojit lépe sebe i vaši partnerku.

Gel Excite Man Volume se po použití rychle vstřebává a nezanechává žádné mastné stopy. Jeho použití je skvělou volbou pro muže, kteří si chtějí vylepšit nebo zpestřit sexuální hrátky. Gel zvýší citlivost penisu, erekce bude velmi pevná a pomůže vám bez problémů proniknout hluboko do partnerky. Užijte si intenzivní milování a dopřejte si jedinečný zážitek ze sexu.

Použití: Před použitím přípravek protřepejte. Nanášejte na penis v jemné vrstvě a nechte vstřebat.

Objem: 30ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.