844 909 909|info@drmax.cz

Excite woman fly - gel pro zvýšení prožitku pro ženy 30ml

Excite woman fly - gel pro zvýšení prožitku pro ženy 30ml

50095517
Kosmetika
308 Kč

Gel prokrvuje ženské intimní partie a umožňuje tak prožít intenzivnější vnímání každého doteku.

Podrobné informace o produktu

Stimulující gel Diet Esthetic Excite Woman Fly je jedinečným pomocníkem, který ženám pomůže zpříjemnit jejich intimní chvilky. Gel je navržený speciálně pro intenzivnější zážitky žen z milování, erotické předehry nebo z intimních chvilek při používání erotických pomůcek.

Přípravek rychle a jednoduše prokrví intimní partie žen a prohloubí tak jejich sexuální potěšení. Gel Excite Woman Fly se nanáší přímo na klitoris a do okolí poševního vstupu jemnou masáží až do úplného vstřebání gelu. Ihned po vstřebání začne gel tato intimní místa prokrvovat a zaručí tak intenzivnější vnímání každého doteku.

Gel je vhodný pro použití při sexuálních hrátkách s partnerem, zejména pokud je žena méně vzrušivá nebo se nedokáže zcela oddat sexu a zažít orgasmus. Druhý způsob využití je při autoerotice, kdy gel pomůže ženě prožít tyto chvilky intenzivněji a s rychlejším vzrušením.

Jednoduchá aplikace gelu a jeho bezbarvá textura vám dává možnost použít gel bez toho, aby o tom věděl váš partner. Gel se po použití rychle vstřebává a nezanechává žádné mastné stopy. Jeho použití je skvělou volbou pro ženy, které chtějí mít z milování stejné potěšení, jako muži.

Použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží na intimní místa, dokud se gel zcela nevstřebá.

Objem: 30ml

Parametry produktu

Značka Diet esthetic Forma Gel
EAN 8430830600347

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.