ExoPic Kids 100 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

ExoPic Kids
Dlouhotrvající repelentní spray

  • na odpuzování klíšťat, komárů, ovádů a much
  • obsahuje látku EBAAP, která maskuje pachy a potlačuje schopnost hmyzu najít hostitele
  • je šetrný k dětské kůži  - vhodný pro děti od 1 roku
Jak funguje?
ExoPic Kids obsahuje látku EBAAP (3-(N-acetyl-N-butyl) aminopropionic acid ethyl ester), která maskuje pachy a potlačuje schopnost hmyzu najít hostitele. EBAAP je šetrný k dětské kůži. ExoPic Kids odpuzuje klíšťata, komáry, ovády a mouchy.

Při vyhledávání hostitele využívají klíšťata a hmyz optické a chemické signály. Koncentrace CO2 v atmosféře je 0,03 %, v dechu člověka 4,5 %. Parazitičtí článkonožci dokáží zaznamenat změnu koncentrace CO2 dokonce v setinách %. Stejně neodolatelně přitahuje klíšťata a hmyz pach kyseliny máselné a mléčné (pot) a také aceton a fenoly (dech a moč).

Komu je určen?
ExoPic Kids mohou používat děti od 1 roku.

Jak dávkovat?
Inovativní systém Upside Down umožňuje nastříkat produkt v každé poloze. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Nastříkejte na nechráněnou kůži a následně rozetřete rukou.

Repelentní účinek proti klíšťatům dosahuje 4 hodiny. Při aplikaci na oděv se účinek podstatně prodlužuje. Za běžných podmínek chrání ExoPic před komáry 8 hodin.

Upozornění

Nepoužívejte u těhotných a kojících přímo na kůži! Zabraňte kontaktu s umělými vlákny (hodinkami a laky)! Kombinování repeletního přípravku s UV filtry může oslabit jejich účinnost (SPF). Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
 
Balení: 100 ml


Zdroj: www.spirig.cz