Express Diet 5denní ketonová dieta 20 porcí 1180 g

Potraviny a nápoje

Express Diet je kompletní celodenní náhrada běžné stravy, díky které nastartujete proces ketózy v těle, bez nutnosti konzultace s výživovým poradcem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 450

Cena za 1 kg: 1 229 Kč

O produktu

50138241

Ketonová dieta se těší stále větší oblibě. Produkty Express Diet vám s ní pomohou: dodají tělu vysoce kvalitní přírodní proteiny, a současně sníží přísun sacharidů, tuků a energie pod 950 kcal na den. Pro člověka jsou hlavním zdrojem energie právě sacharidy - během bílkovinné diety Express Diet je jejich přísun omezen a hlavním zdrojem energie se tak stává vlastní uložený tuk. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. 5denní dieta Express Diet vám pomůže nastartovat v těle tento proces snadno, doma a bez hladovění.

Hlavní vlastnosti:

  • bez hladovění
  • jednoduché držení diety bez výživového poradce
  • bez nutnosti pohybu
  • připraveno do 5 minut
  • 4 jídla denně

5denní

Vyvážená kompletní strava bez výživového poradce

Program diety je navržen tak, že není nutné konzultovat váš jídelníček s výživovým poradcem či lékařem a nemusíte být ani odborníkem na zdravou výživu. Připravená 4 jídla denně vám poskytnou všechny živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky, které tělo potřebuje. Tvoří tak nutričně vyvážený jídelníček, který slouží jako celodenní náhrada stravy až na 8 týdnů bez porady s lékařem. Zároveň jsou jídla navržena tak, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy bez pocitu hladu.

Vyhněte se jojo efektu

Jojo efekt vzniká jako důsledek redukční diety, během níž se metabolismus zpomalí a po jejím skončení přiberete mnohdy i více kilogramů, než jste zhubli. Express Diet váš bazální metabolismus naopak zrychluje tím, že pravidelně 4krát denně jíte větší porce, a tím, že se snižuje váš poměr tuků ke svalové hmotě. Během 5denní diety vaše tělo nestrádá a nehladoví, takže po jejím skončení nemá tendenci si rychle ukládat zásoby.


Složení

Polévka s kuřecí příchutí, polévka se sýrovou příchutí, batátová polévka, rajčatová polévka s bazalkou, žampiónová polévka, kaše s jablečno-skořicovou příchutí, kaše s vanilkovo-malinovou příchutí, lívance s vanilkovou příchutí, čokoládovo-malinový koktejl, koktejl s jahodovou příchutí.

Použití

Dávkování si můžete přizpůsobit tempu, jakým chcete hubnout. Můžete zvolit expresní dávkování, kdy kromě dietního programu proteinové diety Express Diet již nic jiného nekonzumujete, nebo pohodlné dávkování, kdy si sami zvolíte poměr jídel proteinové diety a normální stravy.

Expresní: 4 porce 5denní bílkovinné diety Express Diet; ovesná kaše, nebo lívance na ráno, 2x slané jídlo na oběd a na večeři, sladký koktejl nebo smoothie můžete zařadit do jídelníčku kdykoli v průběhu dne. Express Diet můžete držet i déle než 5 dnů (až 8 týdnů bez porady s lékařem), podle potřeby úbytku kilogramů. V tom případě ji však doporučujeme držet kontinuálně, bez přestávek, aby nedošlo k přerušení ketózy. Kromě bílkovinné diety Express Diet v průběhu dne již nic jiného nekonzumujte. 4 porce tvoří nutričně vyvážený jídelníček a energetická hodnota nepřesáhne 950 kcal/den.

Pohodlné: Konzumujete 2-3 porce proteinových jídel Express Diet a 1-2 porce běžných jídel denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.