Wolfberry Extrakt mladý zelený ječmen tbl.250

Doplněk stravy

Značka: WOLFBERRY
Tablety obsahují celou řadu vitamínů a minerálů. Jsou vhodné pro všechny, kteří nemohou šťávu přímo konzumovat.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50077751

Tablety ze šťávy mladého ječmene působí jako celkové tonikum vitaminů a minerálních látek z přírodního zdroje. Jen pro zajímavost – šťáva z mladého ječmene obsahuje 37x více vápníku, 25x více draslíku, 5x více železa a více než dvojnásobek hořčíku oproti pšenici.

Ještě před vznikem prvního kolénka na stéblu se lístky ječmene pokosí, omyjí a vylisuje se z nich šťáva, která se za pomocí přídavných látek vysuší do formy tablet. Velmi šetrný způsob zacházení zachovává tabletám všechny vlastnosti, které má šťáva z mladého ječmene.

Wolfberry tablety ze šťávy mladého ječmene neobsahují lepek, jsou proto vhodné i pro celiaky.

Vitamíny a minerály obsažené ve 100g Wolfberry tablet ze sušené šťávy mladého ječmeneVitamín E: 38 mg; Vitamín C: 98 mg; Vápník: 850 mg; Vitamín B1: 0.26 mg; Železo: 107 mg; Draslík: 1940 mg; Zinek: 4.26mg; Hořčík: 290 mg; Chlorofyl: 580mg.

Energetická hodnota na 100g: 696 kJ / 167 kcal

Složení: extrakt ječmene, uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek.

Doporučené denní dávkování: 3x denně 3 tablety zapijte dostatečným množstvím vody, případně nebo ovocné šťávy. Pro optimální účinnost se doporučuje užívat po dobu minimálně 2 měsíců.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není vhodný pro děti do 3 let a nenahrazuje pestrou stravu! Nepřekračujte doporučené dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí!

Země původu: Čína

Obsah balení: 250 tablet á 0,4 g (100 g)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.