FC Botoceutical sérum proti vráskám 25ml

Kosmetika

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Botoceutical sérum proti vráskám, převratné pleťové sérum, slibuje, že Vaší pleti poskytne viditelnou úlevu po 15 000 mimických výrazech, které každý den udělá Vaše tvář.
Výzkum, zejména biochemický a dermatologický, však ukázal, že vrásky nejsou nutností, že jejich vznik je možno ovlivňovat. Již dlouho je známo, že botulotoxin paralyzuje činnost svalů. Tento účinek je možno uplatnit i na činnost mimických svalů, které vytvářejí vrásky.

Výzkum základních biochemických mechanismů působení proti vráskám vedl k objevu revolučních látek na bázi peptidů, který ohromil odborníky na celém světě. Na základě těchto znalostí bylo vytvořeno speciální sérum, zcela bezpečné, které lze účinně uplatnit k ovlivnění mimických svalů tak, že vzniklé vrásky ustupují, eventuelně vůbec nevznikají. Důležitou předností je, že tento účinek je možno uplatnit neinvazivní cestou, bez injekcí. Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav i vzhled pokožky a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť - kosmeceutika.

Účinnost byla prokázána spolehlivě jak výsledky v laboratoři, in vitro, tak na dobrovolnících, kde konfokální laserová mikroskopie prokázala redukci vzhledu vrásek až o 62,8%. Výrobek se osvědčuje stejně dobře u žen i u mužů. Botoceutical sérum proti vráskám je bezpečnější, méně nákladnou a jemnější alternativou botulotoxinu, který ovlivňuje stejné mechanismy tvorby vrásek, ale odlišným způsobem.

Použití a dávkování:
Odšroubujeme uzávěr a pomalým stlačením pístu na víčku a jeho opětovným uvolněním nasajeme do pipety potřebné množství séra. Pozor - při rychlém stlačení pístu může dojít k nasátí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!
Jemným stlačením pístu potom dávkujeme množství séra. Botoceutical sérum proti vráskám tak naneseme na ukazováček, jímž budeme přípravek aplikovat.
Na čistou a suchou pokožku nanášíme Botoceutical od vrásky k vrásce. Předtím, pomocí bříška prstů otevřeme vrásku a aplikujeme přípravek Botoceutical sérum proti vráskám do jejího vnitra. Následně stimulujeme každou vrásku pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začínáme vráskami v okolí rtů, pokračujeme po bocích nosu směrem nahoru, až do oblasti mezi obočím. Opakujeme proces v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca. 10 minut, potom teprve použijte svou běžnou kosmetiku.

Kvůli optimálním výsledkům nanášejte Botoceutical sérum proti vráskám na jemné linie a vrásky dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 30 dní. Potom nanášejte Botoceutical sérum proti vráskám jedenkrát denně, abyste si udrželi svůj mladistvý vzhled.
Uvolňovací účinek Botoceuticalu, séra proti vráskám, je postupný, kumulativní a reversibilní. Pokud přestanete Botoceutical sérum proti vráskám používat, vaše pokožka nabude původního vzhledu za 2 až 6 měsíců.

Složení:
Aqua, glycerin, panthenol, propylenglykol, polysorbate 20, acetyl hexapeptide-3, pentapeptide-3, acetyl glukamyl hexapeptide-1, sodium hyaluronate, tocopheryl acetate, retinyl acetate, carbomer, phenoxyethanol, methyl-, propylparaben, imidazolidinyl urea, triethanolamine, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, hexylcinnamal, limonene, linalool, lilial, parfum.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášen a používá se pro všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím Botoceutical sérum proti vráskám otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením Botoceuticalu, séra proti vráskám, na malou část ošetřované oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění a nebo zvýšenou citlivost, přestaňte výrobek používat. Zabraňte styku s očima.
Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je vodou a jemně je osušte.
Jen na vnější použití.

Balení:
25 ml

Zdroj: www.f-cosmeceuticals.cz/cz/

Parametry
EAN 7640119230276