FC Pureceutical na póry 125ml + FC CC cream anti-acne 30ml

Kosmetika

Značka: FC
Balíček obsahuje FC Pureceutical na póry 125ml a FC CC cream anti-acne 30ml.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097255

FC Pureceutical roztok na stahování pórů 125 ml

PURECEUTICAL Dvojfázový roztok na stahování pórů obsahuje dokonalou kombinaci účinných látek, které čistí pleť, mají významnou úlohu při stahování pórů, čímž pomáhají i při léčbě akné.

Přípravek obsahuje následující komplex rostlinných extraktů:

  • výtažek z afrického stromu Enantia chlorantha (africká vrba), který se využívá kvůli svým léčivým vlastnostem. Směs výtažku je bohatá na protoberberiny a kyselinu olejovou, díky kterým se redukuje velikost pórů a lesk pokožky.
  • Kaštan koňský zlepšuje buňkové okysličení a obnovuje metabolismus. Zvyšuje odolnost  vlásečnic a žilní tonus a povzbuzuje krevní oběh. Posilňuje cévy a působí proti zánětům a otokům.
  • Hamamelis pomáhá kontrolovat krevní oběh a má osvěžující účinky. Astringentní působení podmiňuje třisloviny, které stahujícím účinkem na sliznici a kůži zmírňují záněty a zastavují kapilární krvácení. Rostlina má široké uplaťnění i v dermatologii: používá se při kožních onemocněních.
  • Chmel působí při stimulaci kožního metabolismu. Má antibakteriální účinky na přibližně čtyřista druhů choroboplodných bakterií.
  • Rozmarýn a šalvěj mají antioxidační vlastnosti. Rozmarýn lékařský má uklidňující účinky, odstraňuje nervové vyčerpání a zlepšuje krevní oběh. Šalvěj lékařská má silný antibakteriální, dezinfekční, utišující účinek.

Přípravek obsahuje biotechnologický tripeptid, který posilňuje přirozený obranný mechanismus pokožky. Pokožka je neustále vystavovaná zraněním a je ohrožovaná mikroorganismy z vnějšího prostředí. Normální lidská pokožka je osídlená velkým počtem mikroorganismů, z nichž většina žije neškodně v symbióze bez toho, aby způsobovala klinické onemocnění. K environmentální, fyziologické, biochemické, mechanické a imunologické přeměně přispívá udržování zdravé rovnováhy mezi pokožkou a její normální flórou.

Kromě normální kožní flóry je pokožka neustále ohrožovaná patogény. Fyzická ochrana, poskytovaná epidermě je dokonalá, ale pro mnohé mikroby vytváří efektivní systém průniku do epidermy. Lidská pokožka produkuje látky, které přispívají k ochraně pokožky před invazí mikroorganismů. Produkce peptidů s antimikrobiálním účinkem se ukázala být nevyhnutelnou pro normální ochranu před mikrobiálními infekcemi poskytující rychlou, prvotní chemickou bariéru, zamezující růstu mikrobů.

Další účinnou látkou dvojfázového čisticího roztoku je globální biotechnologická substance proti stárnutí, inspirovaná současným vývojem procesu stárnutí na buněčném základě. Zaměřuje se na kožní buňky a jejich jádro, aby ji chránila před poškozením vlivem životního prostředí. Stárnutí je řízené buněčným jádrem a DNA. Poškození v určitých částech DNA, tzv. Těloměry, můžou vyvolat proces předčasného stárnutí, který vede nejen ke zkracování životnosti buněk, ale také k chybám funkcí, jako je např. proteinová syntéza. Účinná látka obsažená v přípravku Pureceutical dvojfázový čisticí roztok na stahování pórů udržuje a ochraňuje kožní buňky, zlepšuje hydrataci a ochranu pokožky, zvyšuje pevnost, pružnost a zabarvení pokožky.

Navíc je přípravek obohacený o kyselinu salicylovou, která se používá na léčbu akné. Je všeobecně známo, že kyselina salicylová má multifunkční vlastnosti, které pomáhají s různými problémy pokožky napadené akné. Tato účinná látka je vysoko efektivním povrchovým peelingem a čističem pórů. Je výborným pomocníkem při uvolňování a odstraňování stárnoucích buněk, mastnoty a nečistot spojených s povrchem pokožky. Účinná látka soustřeďuje svoje odlupovací účinky na vnější vrstvy pokožky, které jsou bohaté na lipidy a u kterých se přirozené odlupování snižuje s rostoucím věkem, vytvářejí se tak suché, matné kožní šupiny. Další pozitivní vlastností účinné látky je její antimikrobiální vlastnost, která pomáhá hlavně při léčbě zánětů.
Vývojem přípravku Pureceutical dvojfázový roztok na stahování pórů, společnost Herb-pharma AG navazuje na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášený a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje přípravek před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte.
Pouze na vnější použití. Skladujte při teplotě do 30ºC. Před použitím důkladně protřepejte!

Použití a dávkovaní:
PURECEUTICAL Dvojfázový čisticí roztok na stahování pórů je složený z dvou fází, které je potřebné před jakýmkoliv použitím důkladně protřepat, aby se smíchali. Protože jde o speciální složení roztoků, po aplikaci se dvě fáze znova rozdělí.

Před použitím odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství roztoku PURECEUTICAL dvojfázový čisticí roztok na stahování pórů. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na tvář a krouživým pohybem si ji důkladně očistěte. PURECEUTICAL dvojfázový čisticí roztok na stahování pórů používejte dvakrát denně ráno a večer.

Balení: 125ml

FC CC cream anti-acne 30ml

Krém řady FC CC ceutical all in one byl vyvinutý speciálně na pleť postiženou akné. Korekční barvící látky, vyrobené nejmodernější technologií, vyrovnávají drobné nedostatky pleti, odstraňují červené fleky a zároveň dodávají pokožce dlouhodobý matný efekt. Díky komponentům, které pokožku zmatňují, je pleť méně lesklá. Svojí jemnou texturou přípravek dodává pokožce bezchybné přirozeně vypadající krytí. Multifunkční FC CC krém s pečlivě vybranými účinnými látkami normalizuje tvorbu mazu v pokožce, a tím zmenšuje pravděpodobnost výskytu akné. Díky hydratačním a regeneračním složkám intenzivně vyživuje pokožku. Obsažené antioxidanty zpomalují proces stárnutí pokožky a posilují její ochrannou funkci vůči faktorům způsobujícím podráždění pokožky. Díky složkám ochranného faktoru poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

Použití:

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství krému na ukazovák a krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku. Optimální množství aplikovaného přípravku přizpůsobte své pokožce!

Upozornění:

Přípravek otestujte nanesením malého množství na vnitřní stranu předloktí, abyste se vyhnuli alergické reakci. Počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění, přestaňte přípravek používat. Zabraňte kontaktu s očima! Pokud se přípravek dostane do očí, ihned je vypláchněte vodou.

Jen na vnější použití! Skladujte při pokojové teplotě mimo tepelné zdroje a přímého slunečního záření.

Obsah: 30ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.