516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

FEMINELLA Hereditum cps.21

Vyprodáno
FEMINELLA Hereditum cps.21

FEMINELLA Hereditum cps.21

50077441
Doplněk stravy: Více o legislativě
395 Kč 19 Kč / 1 kus(tbl)

Feminella Hereditum je doplněk stravy, který prospívá kojící matce i dítěti zároveň. Obsahuje laktobacily izolované přímo z mateřského mléka. Úloha laktobacila v mateřském mléce spočívá v udržování rovnováhy mezi mikroorganismy, které jsou v mléce přirozeně přítomné. Unikátní přípravek na českém trhu podporuje proces kojení přirozenou cestou.

Zobrazit kategorii Těhotenství, kojení »

Podrobné informace o produktu

Co obsahuje přípravek Feminella Hereditum?
Jedinečné, tělu vlastní laktobacily z mateřského mléka. Pro zdraví kojící matky i dítěte.

Feminella Hereditum obsahuje Lactobacillus fermentum Lc40 izolovaný přímo z mateřského mléka. Mateřské mléko obsahuje řadu zdraví prospěšných mikroorganismů podporujících správný vývoj a činnost imunitního systému dítěte i matky. Tyto mikroorganismy prostupují do mateřského mléka a následně osídlují střeva kojence.

Zdravá střevní mikroflóra podporuje správný vývoj imunitního systému. Správně fungující imunitní systém tvoří bariéru rozvoji alergií a autoimunitních onemocnění. Správné osídlení střev je důležité pro zdraví kojenců, ale může ovlivnit i zdraví v pozdějším věku.

Dříve bylo mateřské mléko považováno za sterilní. V roce 2003 bylo prokázáno, že je v něm přítomno mnoho mikroorganismů žijících ve vzájemné rovnováze. Na udržování této rovnováhy se podílejí laktobacily. Lactobacily působí tak, že vytvářejí takové prostředí, ve kterém se potenciálně škodlivé mikroorganismy nemohou „projevit“. V případě nedostatku lactobacilů či jejich špatné činnosti dojde k vychýlení z rovnováhy a ke vzniku zánětu.

Nejčastější příčinou ukončení kojení je mastitida (zánět prsní žlázy.) Lactobacillus fermentum Lc40 napomáhá činnosti imunitního systému matky a může tak zabránit předčasnému odstavení dítěte. Kojení je pro ženské tělo velmi náročný proces, nicméně je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zajistit zdraví dětí a jejich přežití. Světová zdravotnická organizace doporučuje výlučné kojení po dobu prvních šesti měsíců života.

Lactobacillus fermentum Lc40 lze doporučit za účelem podpory zdravého kojení.

Doporučené dávkování je 1x denně 1 kapsli s jídlem. Určeno ženám, které chtějí kojit.

Feminella Hereditum je chráněna evropským patentem do roku 2023. Má statut QPS (Qualified Presumption of Safety), což je statut bezpečnosti udělený Evropským úřadem pro bezpečnost potravin.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Balení: 21 kapslí

Více informací na www.feminella-hereditum.cz

Kategorie produktu

Parametry

Pro koho Žena kojící
Forma Kapsle
EAN 8594044141864

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.