Feminella vaginální globule 10 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: FEMINELLA
Prostředek je určen ke zvlhčení vaginální sliznice v menopauze, po porodu, při kojení. Zlepšuje hojení vaginální sliznice po gynekologických zákrocích či po prodělané vaginální infekci.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50052762

Feminella Hyalosoft vaginální globule jsou určeny ke zvlhčení vaginální sliznice při vaginální suchosti vyvolané hormonálními změnami, zejména během menopauzy, v poporodním období, během laktace nebo po chemoterapii či radioterapii.

Díky svým zvlhčujícím účinkům zmírňuje Feminella Hyalosoft příznaky vaginální atrofie jako je svědění, pálení, pocity napětí či nepříjemné pocity během pohlavního styku.

Jak se Feminella Hyalosoft používá
Feminella Hyalosoft je určena pouze pro vaginální použití.
Před zavedením přípravku si důkladně umyjte ruce. Přípravek aplikujte ihned po vyjmutí globule z blistru. Vyjmutí globule z blistru: odtrhněte jednu globuli z pásku. Opatrně vyjměte globuli z plastové fólie. Jemně zaveďte globuli hluboko do vagíny. Nejvhodnější doba na zavedení globule je večer před ulehnutím.

Složení
Jedna vaginální globule (o celkové hmotnosti 1,7 g) obsahuje: 5 mg sodné soli kyseliny hyaluronové, 10 mg vitamínu E, 60 mg výtažku z Centella asiatica, 60 mg výtažku z Malva sylvestris, 60 mg výtažku z Chamomilla recutita, 2 mg tea tree oil, 20 mg koloidního oxidu křemičitého a 1 483 mg semisyntetických glyceridů.

Dávkování
1 vaginální globule denně po dobu 10 dnů nebo dle doporučení Vašeho lékaře.

Léčba vaginální suchosti během menopauzy (i v období před a po menopauze):
Akutní léčba: 1 vaginální globule denně po dobu 10 - 20 dnů.
Následující udržovací léčba: 1 vaginální globule 2krát týdně.

Další informace
Kontraindikace
Přecitlivělost nebo podezření na přecitlivělost či alergie na některou ze složek přípravku.

Těhotenství a kojení
Během těhotenství smí být přípravek použit pouze po konzultaci s lékařem.

Upozornění
Nepoužívejte přípravek současně s jinými vaginálními přípravky (např. vaginální antikoncepce). Přípravek může narušit ochrannou funkci kondomu. Nepoužívejte přípravek během menstruace a v případě závažného vaginálního výtoku.
V případě dlouhodobého používaní se mohou zřídka objevit známky přecitlivělosti. Vyskytnou-li se takové příznaky, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem.

Uchovávání
Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu (blistr v krabičce), aby byl přípravek chráněn před vlhkem a světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

Balení
10 vaginálních globulí

Zdroj: www.medicom-int.cz


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.