PharmaSuisse FEMORALEX forte 30 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem přírodního vitaminu K2 (VitaMK7®), vitaminu D3 a bílkoviny laktoferin pro tvorbu a zachování zdravých kostí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

579

Cena za 100 g: 3 860 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50092847

Zdravé kosti v každém věku. FEMORALEX forte obsahuje látky důležité pro zdravé kosti a zuby, přírodní vitamin K2 (VitaMK7®), vitamin D3 a bílkovinu laktoferin. VitaMK7® je přírodní vitamin K2, který se získává z kvašených sójových bobů (natto). Vitamin K2 přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vitamin D3 pomáhá udržet zdravé kosti, zuby a normální činnost svalů. Pozitivně ovlivňuje vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Laktoferin je bílkovina, která se získává z kravského mléka. Podílí se na transportu železa v organismu a je také důležitou součástí kolostra.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně po jídle.

Složení

VitaMK7® přírodní vitamin K2 45 µg, vitamin D3 20 µg (800 IU), laktoferin 100 mg v jedné tabletě.

Stabilizátor: mikrokrystalická celulóza; laktoferin (složka získaná z mléka); menachinon – přírodní vitamin K2 z fermentovaného sójového výrobku natto; protispékavé látky: stearan hořečnatý (rostlinný), oxid křemičitý; cholekalciferol (nosič: kukuřičný olej).

Upozornění

Není určeno pro děti do 5 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.