PharmaSuisse FERROCENTO C 30 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem mikroenkapsulovaného železa (SunActive® Fe) a vitaminu C pro ještě lepší vstřebávání železa. Pro zdravou imunitu. Bez trávicích obtíží.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119690

Železo bez vedlejších účinků. Přípravek FERROCENTO C obsahuje mikroenkapsulované železo (SunActive® Fe) a vitamin C na podporu vstřebávání železa. Železo obsažené v přípravku se velmi dobře vstřebává a je bez kovové chuti a zápachu. Ferrocento C nezpůsobuje žaludeční nevolnost. FERROCENTO C doporučujeme užívat při nízkém příjmu železa (např. vegetariánství, redukční diety), při jeho zvýšené potřebě (těhotenství, kojení), v případech ztráty krve (silná menstruace, dárcovství krve), v případě lékových interakcí nebo sníženém vstřebávání železa. Nedostatek železa se většinou projevuje bledostí a zvýšenou únavou.

Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, napomáhá normální činnosti imunitního systému, podílí se na normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Přispívá k normálním kognitivním funkcím a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje nervový systém, chrání buňky před oxidačním stresem. Je důležitý pro tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe mimo jídlo.

Složení

SunActive® Fe - železo 20 mg, vitamin C 80 mg v jedné tabletě.

SunActive® Fe - difosforečnan železitý (nosič: maltodextrin); stabilizátory: mikrokrystalická celulóza, vnitřně zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulózy; kyselina L - askorbová; škrob; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Upozornění

Není určeno pro děti. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.