PharmaSuisse FERROCENTO 30 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem mikroenkapsulovaného železa (SunActive® Fe), které je důležité pro tvorbu červených krvinek a přenosu kyslíku v těle.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50058056

Železo bez vedlejších účinků. Přípravek FERROCENTO obsahuje mikroenkapsulované železo (SunActive® Fe), které se velmi dobře vstřebává a je bez kovové chuti a zápachu. Nezpůsobuje zácpu a gastrické obtíže.

FERROCENTO doporučujeme užívat při nízkém příjmu železa (např. vegetariánství, redukční diety), při jeho zvýšené potřebě (těhotenství, kojení), v případech ztráty krve (silná menstruace, dárcovství krve), v případě lékových interakcí nebo sníženém vstřebávání železa. Nedostatek železa se většinou projevuje bledostí a zvýšenou únavou.

Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, napomáhá normální činnosti imunitního systému, podílí se na normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Přispívá k normálním kognitivním funkcím a podílí se na procesu dělení buněk.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe mimo jídlo.

Složení

SunActive® Fe - železo 15 mg v jedné tabletě.

Stabilizátory: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý; SunActive® Fe - difosforečnan železitý; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.