844 909 909|info@drmax.cz

Nakupujete na Vánoce? Přečtěte si o Garanci doručení do Vánoc

Flexitol balzám na nohy 56g

Flexitol balzám na nohy 56g

50071470
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
156 Kč

Na suchá a rozpraskaná chodidla - viditelné výsledky již za 3 dny!

Podrobné informace o produktu

FLEXITOL BALZÁM NA NOHY obsahuje kombinaci nejnovějších látek, u kterých byly klinicky prokázány vyživující vlastnosti pro pokožku. Přípravek obsahuje navíc ureu v koncentraci 25% a další složky, které pronikají hluboko do kůže a dodávají pokožce chodidel optimální zvláčnění a hydrataci.
 
-          obsahuje ureu ve vysoké 25% koncentraci
-          má originální hydratační, zvláčňující a výživný základ
-         vhodný pro běžnou péči i pro péči o chodidla diabetiků
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte na suché rozpraskané paty a chodidla jednou až dvakrát denně, nebo podle doporučení vašeho lékaře. Po obnovení kůže pokračujte v aplikaci pro udržení dobrého stavu chodidel. Určeno pro dospělé a děti od 12 let. Po aplikaci na hluboké praskliny muže přípravek vyvolat místní bodavou bolest.
 
UPOZORNĚNÍ: POUZE PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ. ZABRAŇTE VNIKNUTÍ DO OČÍ. SKLADUJTE MIMO DOSAH A DOHLED DĚTÍ. PO POUŽITÍ VŽDY UZAVŘETE. NEPOUŽÍVEJTE, POKUD JE UZÁVĚR POŠKOZENÝ NEBO S NÍM BYLO MANIPULOVÁNO. PŘESTAŇTE POUŽÍVAT, POKUD SE VYSKYTNE MÍSTNÍ PODRÁŽDĚNÍ NEBO VYRÁŽKA. SPOTŘEBUJTE DO 12 MĚSÍCŮ OD PRVNÍHO OTEVŘENÍ. SKLADUJTE V SUCHU PŘI TEPLOTĚ OD 10° DO 30° C.
 
SLOŽENÍ: Voda, Močovina, Lanolin, Cetearyl alkohol, Minerální olej, Glyceryl stearát, Decyl oleát, Peg-20, Stearín, Parafín, Phenoxyethanol, Sodná sůl PCA, Butyrospermum parkii (Bambucké máslo), Allantoin, Centipeda cunninghamii extrakt, Glykolová kyselina, Panthenol, Tocopheryl acetát, Benzyl alkohol, Melaleuca alternifolia (Tea tree) olej, L-arginin, Aloe vera gel, Parfém
 
DISTRIBUTOR: NextForce a.s. Fibichova 41, 537 01 Chrudim 4, Česká republika ZÁSTUPCE V EU: LaCorium Health (UK) Ltd., Second Floor, Cardiff House, Tilling Road, London NW2 1LJ VÝROBCE: LaCorium Health International Pty Ltd., Level 14, Tower 2, 101 Grafton Street, Bondi Junction, NSW 2022, Austrálie
 
Zdravotní pomůcka.

Parametry produktu

Značka Flexitol Forma Balzám
EAN 9317129040338

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.