Flexitol balzám na nohy 56g

Flexitol balzám na nohy 56g

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
156 Kč Dostupnost:
Skladem

Na suchá a rozpraskaná chodidla - viditelné výsledky již za 3 dny!

Podrobné informace o produktu

FLEXITOL BALZÁM NA NOHY obsahuje kombinaci nejnovějších látek, u kterých byly klinicky prokázány vyživující vlastnosti pro pokožku. Přípravek obsahuje navíc ureu v koncentraci 25% a další složky, které pronikají hluboko do kůže a dodávají pokožce chodidel optimální zvláčnění a hydrataci.
 
-          obsahuje ureu ve vysoké 25% koncentraci
-          má originální hydratační, zvláčňující a výživný základ
-         vhodný pro běžnou péči i pro péči o chodidla diabetiků
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte na suché rozpraskané paty a chodidla jednou až dvakrát denně, nebo podle doporučení vašeho lékaře. Po obnovení kůže pokračujte v aplikaci pro udržení dobrého stavu chodidel. Určeno pro dospělé a děti od 12 let. Po aplikaci na hluboké praskliny muže přípravek vyvolat místní bodavou bolest.
 
UPOZORNĚNÍ: POUZE PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ. ZABRAŇTE VNIKNUTÍ DO OČÍ. SKLADUJTE MIMO DOSAH A DOHLED DĚTÍ. PO POUŽITÍ VŽDY UZAVŘETE. NEPOUŽÍVEJTE, POKUD JE UZÁVĚR POŠKOZENÝ NEBO S NÍM BYLO MANIPULOVÁNO. PŘESTAŇTE POUŽÍVAT, POKUD SE VYSKYTNE MÍSTNÍ PODRÁŽDĚNÍ NEBO VYRÁŽKA. SPOTŘEBUJTE DO 12 MĚSÍCŮ OD PRVNÍHO OTEVŘENÍ. SKLADUJTE V SUCHU PŘI TEPLOTĚ OD 10° DO 30° C.
 
SLOŽENÍ: Voda, Močovina, Lanolin, Cetearyl alkohol, Minerální olej, Glyceryl stearát, Decyl oleát, Peg-20, Stearín, Parafín, Phenoxyethanol, Sodná sůl PCA, Butyrospermum parkii (Bambucké máslo), Allantoin, Centipeda cunninghamii extrakt, Glykolová kyselina, Panthenol, Tocopheryl acetát, Benzyl alkohol, Melaleuca alternifolia (Tea tree) olej, L-arginin, Aloe vera gel, Parfém
 
DISTRIBUTOR: NextForce a.s. Fibichova 41, 537 01 Chrudim 4, Česká republika ZÁSTUPCE V EU: LaCorium Health (UK) Ltd., Second Floor, Cardiff House, Tilling Road, London NW2 1LJ VÝROBCE: LaCorium Health International Pty Ltd., Level 14, Tower 2, 101 Grafton Street, Bondi Junction, NSW 2022, Austrálie
 
Zdravotní pomůcka.

Parametry produktu

  • Značka
  • Flexitol
  • Forma
  • Balzám
  • EAN
  • 9317129040338
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků