Flexitol balzám na ruce 56g

Flexitol balzám na ruce 56g

50075338
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
156 Kč

Zklidňuje, zjemňuje a pečuje o velmi suché ruce s vitamínem E a 10% ureou.

Podrobné informace o produktu

FLEXITOL BALZÁM NA RUCE má bohaté složení. Výživné látky pronikají hluboko do kůže, přináší dlouhotrvající hydrataci a rychlou úlevu i pro velmi suché ruce. Kromě běžného použití je Flexitol vhodný i pro symptomatickou péči o ruce trpící lehkou dermatitidou, ekzémem nebo lupénkou. Fotografie před a po aplikaci jsou typickou ukázkou působení Flexitolu při aplikaci 2x denně po dobu dvou týdnu.
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Jemnou masáží aplikujte na ruce 2-3 krát denně, nebo podle doporučení Vašeho lékaře. Díky bohatému složení postačí pro aplikaci i malé množství. Doporučeno pro dospělé a děti od věku 12 let.
 
UPOZORNĚNÍ: Pouze pro zevní použití. Zabraňte vniknutí do očí. Skladujte mimo dohled a dosah dětí. Po použití vždy uzavřete. Nepoužívejte, pokud je uzávěr poškozený nebo s ním bylo manipulováno. Přestaňte používat, pokud se vyskytne místní podráždění nebo vyrážka. Nepoužívejte na zanícenou pokožku nebo na otevřené rány. Spotřebujte do 12 měsíců od prvního otevření.
 
SKLADUJTE V SUCHU PRI TEPLOTE OD 10° DO 30° C
 
SLOŽENÍ: voda, urea, lanolín, cetearyl alkohol, glyceryl stearát, PEG-20 stearát, glycerín, decyl oleát, tekutý parafín, dimethikon, Butyrospermum parkii (bambucké máslo), výtažek z listu Aloe barbadensis, alantoin, tokoferyl acetát, phenoxyethanol, sodná sul PCA, benzyl alkohol, panthenol, L-arginin, mléčná kyselina, parfém
 
Zdravotní pomůcka.
 
Obsah balení: tuba 56 g

Parametry produktu

Značka Flexitol Forma Balzám
EAN 9317129042394

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.