Flora Natura Complex 4 Játra + artyčok BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Natura Complex 4 Játra + artyčok BIO je 100% přírodní přípravek. Obsahuje artyčok, ostropestřec a pampelišku, které podporují normální činnost jater a pročištění organizmu.
*Sleva 15 % při nákupu nad 329 Kč *Při nákupu produktů značky Flora Natura v minimální hodnotě 329 Kč vč. DPH získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

549

Cena za 100 ml: 183 Kč

O produktu

50125300

Doplněk stravy z čisté přírody. Natura Complex 4 Játra + artyčok BIO je 100% přírodní přípravek. Díky plnění do jednorázových ampulí, si uchovává kvalitu i bez konzervačních látek, a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Obsahuje směs bylin, které podporují normální činnost jater a pročištění organizmu – artyčok, ostropestřec a pampelišku.

Hlavní vlastnosti:

  • artyčok, ostropestřec a pampeliška podporují normální činnost jater a pročištění organizmu
  • artyčok, ostropestřec a pampeliška podporují dobré trávení
  • stužkovec neboli desmodium přispívá k normální činnosti jater
  • artyčok, ostropestřec a prvosenka jarní působí jako antioxidanty
  • neobsahuje konzervanty ani barviva
  • 100% přírodní doplněk stravy

Dávkování

Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte déle než 3 týdny najednou. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Složení

1 ampule 15 ml: BIO* artyčok (kořeny): 500 mg**, BIO* ostropestřec mariánský (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* Stužkovec vystoupavý (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* pampeliška lékařská (celá nadzemní část): 500 mg**, BIO* prvosenka (květy): 20 mg**. *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.

Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.