Flora Natura Rakytník BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

399

Cena za 100 ml: 133 Kč

O produktu

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Rakytník BIO je 100% přírodní přípravek. Díky plnění do jednorázových ampulí, si uchovává kvalitu i bez konzervačních látek, a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Zářivě oranžové plody rakytníku obsahují šťávu nakyslé chuti, která je dána obsahem vitaminu C. Rakytník napomáhá dobrému trávení, ale zejména podporuje obranyschopnost a odolnost organismu.

Hlavní vlastnosti:

  • rakytník podporuje imunitní systém
  • rakytník podporuje normální trávení
  • rakytník podporuje normální stav pokožky
  • 100% přírodní doplněk stravy
  • neobsahuje konzervanty ani barviva

Dávkování

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení

1 ampule 15 ml: 100% BIO* rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) šťáva 2000 mg**. *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.

Upozornění

Užívejte až 3 ampulky denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte nepřetržitě déle než 3 týdny. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.