Flora Natura Třezalka květ BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Flora Natura Třezalka květ BIO je 100% přírodní přípravek. Třezalka příznivě ovlivňuje psychický stav. Podporuje funkci žlučníku a napomáhá dobrému trávení.
*Sleva 15 % při nákupu nad 329 Kč *Při nákupu produktů značky Flora Natura v minimální hodnotě 329 Kč vč. DPH získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
429

Cena za 100 ml: 143 Kč

O produktu

50125323

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Třezalka květ BIO je 100% přírodní přípravek. Díky plnění do jednorázových ampulí, si uchovává kvalitu i bez konzervačních látek, a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Třezalka tečkovaná podporuje funkci žlučníku a napomáhá dobrému trávení, má příznivý vliv na normální funkci močových cest. Třezalka je však také bylina, která příznivě ovlivňuje psychický stav a pomáhá udržet emoční rovnováhu. Její zářivě žluté květy Vám zlepší náladu již od pohledu. Podporuje relaxaci, klidný spánek a přispívá k celkovému osvěžení těla.

Hlavní vlastnosti:

  • třezalka příznivě ovlivňuje psychický stav a pomáhá udržet pozitivní náladu
  • třezalka podporuje relaxaci a klidný spánek
  • třezalka podporuje dobré trávení
  • třezalka podporuje funkci žlučníku
  • třezalka podporuje normální funkci močových cest
  • neobsahuje konzervanty ani barviva
  • 100% přírodní doplněk stravy

Dávkování

Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte nepřetržitě déle než 3 týdny. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Složení

1 ampule 15 ml: 100% BIO* třezalka květ (Hypericum perforatum) nadzemní části 2000 mg**. *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.

Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, mladistvé a těhotné ženy. Pokud současně užíváte jiné léky, před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem, protože extrakt z třezalky způsobuje metabolické účinky. Před konzumací produktu si prosím vyžádejte radu u lékaře nebo v lékárně. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.