Freche Freunde BIO Ovocné želé Jablko, malina, rýžové kuličky 30 g

Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO Ovocné želé Jablko, malina, rýžové kuličky je výtečný a poctivý veganský a bezlepkový snack pro děti. Ideální na svačinku i na cesty. Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 100 g: 217 Kč

O produktu

50130780

Tyto nezbedné maliny v pytlíčku dlouho nevydrží. Freche Freunde BIO Ovocné želé Jablko, malina, rýžové kuličky je výtečný a poctivý veganský a bezlepkový snack, které si Vaše děti prostě zamilují. Mají skvělou chuť a vysoký podíl ovocné složky, navíc bez přidaného cukru. Coby zdravá svačinka osvěží a zabaví nejen na cestách. Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný želé snack s chutí jablíček a malin
  • rýžové kuličky uvnitř každé maliny
  • bez přidaného cukru
  • bezlepkový výrobek
  • vhodný pro vegany

Složení

BIO jablečná šťáva koncentrát 57 %, BIO koncentrát z jablečného pyré 23,5 %, BIO malinové pyré 10 %, BIO Rýžové kuličky 6 %, Želírovací prostředek: Pektin, BIO rýžová mouka 1 %, BIO citrónová štáva koncentrát, BIO koncentrát z černé mrkve.

Upozornění

Chraňte před slunečním zářením. Skladujte v suchu.

O značce

Německá značka Freche Freunde chce dětem pomoci rozvíjet dobré stravovací návyky a jíst více ovoce a zeleniny. A to je nejjednodušší, když je to zábavné! Zábavný design, pár kvalitních surovin, žádné zbytečné přísady a organická kvalita dělají z produktů Freche Freunde perfektní společníky! 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.