Frida Mom Rozpustné tablety pro sedací koupele po porodu 7 ks

Hygienická pomůcka

Značka: FRIDA MOM
Frida Mom Rozpustné tablety pro sedací koupele po porodu 7 ks se zklidňujícím účinkem přispívají k rychlejší obnově poranění spojených s narozením miminka.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50132330

Dopřejte si po porodu jemnou, ale přesto důkladnou péči o intimní partie, která je pro poporodní poranění velmi důležitá. Frida Mom Rozpustné tablety pro sedací koupele po porodu 7 ks obsahují přírodní bylinky a epsomskou sůl, které napomáhají zklidnit celou oblast perinea a ulevit od nepříjemných pocitů. Pro sedací koupele nepotřebujete žádné speciální vybavení. Bude vám stačit široký lavor nebo velká mísa, kterou naplníte vodou a přidáte do ní rozpustnou tabletu Frida Mom. Nebo si můžete udělat sedací koupel přímo ve vaně, kde napustíte vodu jen tak, aby byly ponořeny požadované partie.

Hlavní vlastnosti:

  • příznivě působí na poporodní otoky
  • zklidňující účinek pro okamžitou úlevu
  • přispívá k rychlejší obnově oblasti hráze

Složení

Balení obsahuje 7 rozpustných tablet s přírodními bylinkami a epsomskou solí.

Použití

Naplňte sedací lavor 1,5 l teplé vody, vhoďte jednu tabletu a nechejte úplně rozpustit. V sedací lázni odpočívejte zhruba 20 minut. Doporučujeme používat 1x denně nebo podle potřeby.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Tablety nepolykejte!

O značce

Profimed zaujímá významnou příčku v oblasti péče o zdraví. Základním stavebním kamenem konceptu Profimed Baby se při jeho vzniku stala švédsko-americká, odborníky oceňovaná, značka pomůcek pro děti Fridababy. V roce 2021 udělala další veliký krok na své cestě pomáhat nejen dětem, ale i rodičům. Zachovala si svůj originální pohled na mateřství a vstoupila do segmentu péče o maminky pod značkou Frida Mom.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.