FruchtBar BIO Ovesné kousky s jablkem a lesními plody 40 g

Ostatní příkrmy

Značka: FRUCHTBAR
Krekry v podobě ovesných kousků s ovocem FruchtBar v BIO kvalitě pro děti od 1 roku jsou skvělou svačinkou. Bez přidaného cukru.
Skladem na e-shopu
44 ušetříte 11 Kč

Původní cena 55 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 55 Kč

Cena za 100 g: 110 Kč

O produktu

50137116

Nejen kojenci si zaslouží to nejlepší! Ovesné kousky s jablkem a lesními plody ve formě krekrů FruchtBar zachutnají i mnohem starším dětem. Díky skvělé chuti a originální formě bude vaše dítě za hvězdu ve škole nebo třeba na výletě. Krekry výborně chutnají samotné, nebo třeba v jogurtu či ovesné kaši. Jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Záruka kvality a skvělé chuti pro malé i větší děti

FruchtBar je oblíbená německá značka, která si zakládá na kvalitě a rozmanitosti dětské výživy. Hravou a chutnou formou učí děti jíst zeleninu a ovoce. Všechny výrobky jsou v BIO kvalitě, bez přidaného cukru a dalších chemických přísad. Zaměřují se na nejmenší děti od 6. měsíců, ale nabízí i výrobky pro děti od ukončeného 1. roku a pro děti od 3 let. Můžete tak i starším dětem nabídnout skvělé svačinky v baby kvalitě, které ale plně uspokojí jejich mlsné jazýčky.

Hlavní vlastnosti:

  • ovesné kousky s ovocem ve formě krekrů
  • pro děti od 1 roku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru
  • skvělá rychlá svačinka

Složení

Ovesné vločky 54 %, koncentrát jablečné šťávy 27 %, slunečnicový olej 11 %, koncentrát jablečného pyré 4 %, sušené jahody 3 %, borůvkové pyré 1 %, koncentrát borůvkové šťávy, koncentrát malinové šťávy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.