Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml + kapky 25 ml

50110068

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

189

O produktu

Účinná pomoc při chřipce a nachlazení. Balení obsahuje ViroStop ústní sprej a ViroStop kapky. 

ViroStop ústní sprej proti chřipce a nachlazení vytváří ochranný film na sliznici dutiny ústní a tím brání průniku baktérií a virů do organismu. Zlepšuje odolnost organismu vůči infekcím a posiluje imunitní systém.

Obsažený Cistus creticus s vysokým obsahem polyfenolů působí jako přírodní antioxidant (neutralizuje volné radikály). Začněte s užíváním ViroStop spreje ihned při prvních příznacích nachlazení (škrábání v krku, kýchání) dříve, než se onemocnění vyvine. Taktéž ho používejte, pokud jste vystavení riziku nákazy. Sprej je určen pro dospělé a děti od 6 let.

ViroStop kapky je doplněk stravy obsahují jedinečnou kombinaci rostlin. Obsažený Cistus creticus s vysokým obsahem polyfenolů působí jako přírodní antioxidant (neutralizuje volné radikály). Grapefruitový extrakt z jadérek podporuje přirozenou obranyschopnost. Echinacea a mátanapomáhají k normální funkci dýchacího systému a podporují přirozenou obranyschopnost-imunitní systém. Kapky jsou určeny pro dospělé.

Dávkování

ViroStop ústní sprej: Preventivně aplikujte 2x denně 5 vstřiků do úst, dětem od 6 let podávejte 2x denně 2 vstřiky. V případě akutního stavu aplikujte 3x denně 5 vstřiků do úst, dětem od 6 let podávejte 3x denně 2 vstřiky.

ViroStop kapky: Užívejte 2x denně 10 kapek (podpůrně), v případě obtíží 2x denně 15 kapek.

Složení

ViroStop ústní sprej: Extractum Cisti creticus eriocephalus, Echinacea purpurea, Salvia officinalis, Acerola dried extract, Citrus bioflavonoid complex, Suprasweet, Ol.menthae piperitae, Kalium sorbat, Aqua.

ViroStop kapky: Cistus creticus (60 % polyfenolů), Grapefruitový extrakt (25% vit. C), Echinacea purpurová (4 % polyfenolů), Acerola 25%, Máta peprná.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry
Značka Fytofontana
Forma Set
Věk dítěte od 6 let
EAN 5999886813130