Da Vinci Academia GinkgoMAX + Lecitin 60 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

269 ušetříte 40 Kč

Původní cena 309 Kč, sleva 13%

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

GINKGOMAX®+LECITIN

Užití

GINKGOMAX® +LECITIN je unikátní svým vysokým obsahem standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby (60 mg) a také vysokým obsahem Lecitinu (1 200 mg). Synergické působení těchto látek a nejmodernější technologie výroby zvyšuje účinnost přípravku.

Proč užívat GINKGOMAX® +LECITIN:

- pomáhá udržovat paměť s nárůstem věku(1)

- pomáhá snížit ztrátu paměti(1)

- působí na myšlenkovou koncentraci(1)

Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný, je strom pocházející z Asie. Poznáte ho zejména podle typických dvoulaločných listů, které jsou zmíněny i v jeho českém pojmenování. Listy jinanu dvoulaločného obsahuji aktivní látky - terpenlaktony a flavonoglykosidy. Lecitin je přírodní látka, jež se získává převážně ze sójového oleje. Lecitin nalezneme v mnoha živočišných i rostlinných potravinách, kde pomáhá rozpouštět nebo emulgovat tuky. Je považován za vynikající zdroj cholinu – pro mozek velmi důležité látky.

Vysvětlivky: (1)standardizovaný extrakt Ginkgo biloby (24 % flavonoidních glykosidů a 6 % terpenických laktonů). Doplněk stravy.

 

Dávkování

1 tobolka, nejlépe po jídle.

Příznaky

Extrakt Ginkgo biloby pomáhá udržovat paměť s nárůstem věku a snižovat její ztrátu.

Složení

Lecitin, standardizovaný extrakt Ginkgo biloby (24 % flavonoidních glykosidů 6 % terpenických laktonů), leštící látky: včelí vosk, emulgátory: sójový olej, želatina, zahušťovadla: glycerin; čištěná voda, barviva: přírodní barvivo karamel.


Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.


Odborná poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje sóju. Může snižovat srážlivost krve. Zvýšené opatrnosti je nutné dbát při současném užívání léků proti srážlivosti krve. Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Kategorie produktu

Lidé také kupují

 • Dr.Max Ginkgo ProBrain 60 kapslí

  Dr.Max Ginkgo ProBrain

  60 kapslí

  Pro normální funkci mozku. Ginkgo biloba 60 mg, DHA 250 mg...

  Doplněk stravy

  Pro normální funkci mozku. Ginkgo biloba 60 mg, DHA 250 mg...

  • 3 za 2