844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Ginseng - Antrodia Camphorata Capsule doplněk stravy 洋参樟芝胶囊 48 kapslí

Ginseng - Antrodia Camphorata Capsule doplněk stravy 洋参樟芝胶囊 48 kapslí

50096490
Doplněk stravy
Více o legislativě
1 799 Kč 37 Kč / 1 kus(tbl)

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Ginseng - Antrodia Camphorata Capsule doplněk stravy   洋参樟芝胶囊 

Interní skupina: výkonnost, koncentrace a erekce díky obsahu ženšenu severoamerického

Vztah zdraví a vztah ke zdraví dle EFSA

- outkovka kafrová – výtažek;

- výtažek z hroznových jader: antioxidant;

- ženšen severoamerický - kořen: duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres; fyzický výkon a stav - kyselina mléčná; erekce;

- jinan dvoulaločný – výtažek: duševní rovnováha; mikrocirkulace krevního systému; kognitivní funkce; antioxidant.

Přídatná látka: želatina (kapsle).

Dávkování: doporučená denní dávka je: 2 kapsle 2x denně

Balení: 48 kapslí/dóza, 1 dóza/balení

Čistá hmotnost potraviny: 39,8g

 

Zajímavosti o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Odedávna patří Ženšen k nejsilnějším posilovačům životní energie čchi QI XU, dle TČM uklidňuje ducha SHEN a odstraňuje přebytečnou  škodlivou energii XIE QI, projasňuje zrak, otvírá mysl i srdce podporuje intelekt a zabraňuje předčasnému stárnutí. Zároveň posiluje čchi žaludku, sleziny a srdce, tvoří tělní tekutiny a prodlužuje roky života.

Jinan dvoulaločný se dle TČM používá při různých mozkových problémech - zlepšuje paměť, dodává psychických sil, při hučení v uších, závratích atd. Zlepšuje neuronové spoje po úrazech mozku atd.

Byliny navzájem harmonizují své účinky.

Popis: Přípravek, který se v tradiční čínské medicíně používá k obnovení životní energie, díky originální kombinaci účinných látek. Unikátní kombinace výtažku z jinanu dvoulaločného a ženšenu severoamerického, doplněná výtažky z hroznových jader a outkovky kafrové.

Použití: Výtažek z jinanu dvoulaločného podporuje dušení rovnováhu a kognitivní funkce, současně působí na mikrocirkulaci krevního systému. Kořen ženšenu severoamerického příznivě ovlivňuje dušení i fyzický výkon a stav. Stejně jako jinan dvoulaločný je považován za přírodní antioxidant, podobně jako taktéž obsažené výtažky z hroznových jader. Přípravek je tak vhodný pro starší osoby nebo pro osoby se sníženou imunitou i jako přirozený anti-age prostředek.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Forma Kapsle EAN 4897022890063

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.