Good Gout BIO Dýňové tažíne s bulgurem 8m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninový příkrm od ukončeného 8. měsíce. Jemná nasládlá dýně se skvěle doplňuje s výraznou chutí sušených meruněk a zrnitou strukturou bulguru.
Skladem na e-shopu
115

Cena za 100 g: 61 Kč

O produktu

50119243

Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 8. měsíce. Jemná nasládlá dýně se skvěle doplňuje s výraznou chutí sušených meruněk a zrnitou strukturou bulguru. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • suroviny v bio kvalitě
  • vyladěná receptura
  • uzavíratelný obal

Složení

Výživové hodnoty ve 100 g: Energetická hodnota 94 kcal (294 KJ), TUKY 1.4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, SACHARIDY 12 g, z toho cukry: 4 g; VLÁKNINA 2.3 g, bílkoviny 1.8 g, stopy soli.

Použití

Nejlépe kapsičku ohřejete ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah sáčku do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 8. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.