Elektronika

Gorenje Ohřívač lahví a dětské stravy BW330BY

Značka: GORENJE

Ohřívač lahví a dětské stravy od značky Gorenje rovnoměrně rozmístí teplo po celém obsahu, aby nevznikla horká místa. Přístroj se snadno ovládá a ohřev nezabere déle než několik minut.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Gorenje Ohřívač lahví a dětské stravy BW330BY

50100555

Pokud ohříváte mléko nebo dětskou stravu v mikrovlnné troubě, hrozí nerovnoměrný ohřev a ve stravě vznikají horká místa, která mohou miminka opařit. Přejděte tomuto nebezpečí využitím speciálního ohřívače lahví a dětské stravy od společnosti Gorenje. Přístroj se snadno ovládá a během chvilky ohřeje jídlo nebo mléko rovnoměrně, aby si děťátko na svačince pochutnalo bez rizika.

Rychlý ohřev

Po zapnutí přístroje se mléko uvnitř ohřeje do pěti minut, takže nemusíte čekat dlouho. Ohřívač je kompatibilní téměř se všemi lahvičkami na trhu. Vyberte si tu, kterou zrovna máte čistou a neberte ohled na tvar a velikost. Během ohřevu dochází zároveň i ke sterilizaci, kdy zařízení zvládne odstranit až 99,9 % všech bakterií a zárodků, které by mohly být pro miminka se slabší imunitou nebezpečné.

Snadné používání

Ohřívač ovládáte jednoduchým knoflíkem, s jehož pomocí nastavíte požadovanou teplotu. Vodu není třeba dolévat  před každým použitím, objemná nádobka vydrží být naplněna na několik cyklů. Zařízení pracuje velmi tiše a neruší ani spící miminko díky funkci SuperSilent.

Technické parametry

  • Jednoduchý a precizní knoflík pro nastavení  teploty
  • SuperSilent – tichý provoz, teplotní indikátor
  • Rychlý ohřev mléka – 5 min.
  • Potřeba naplnění vodou až po několika použitích

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.