Gorenje Parní sterilizátor ST550BY

Elektronika

Značka: GORENJE
Extra tichý parní sterilizátor od značky Gorenje účinně odstraní z dětských lahviček, dudlíků, příborů a dalíšho příslušenství bakterie, viry nebo zárodky, které by mohly mít nepříznivý vliv na zdraví miminka.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100554

Během prvních měsíců života vašeho miminka si musíte dávat obzvlášť velký pozor na to, co přinesete do jeho blízkosti. Děťátko ještě nemá správně vyvinutý imunitní systém a při sebemenším kontaktu se škodlivými viry či bakteriemi ho může skolit nemoc. K čištění kojeneckého nádobí proto využijte parní sterilizátor od společnosti Gorenje. Přístroj z lahviček, příborů, saviček, dudlíků a dalšího kojeneckého příslušenství odstraní všechny nežádoucí látky a vy budete mít jistotu, že svému miminku zajišťujete potřebnou ochranu.

Hromadné čištění

Sterilizátor má k dispozici velkou kapacitu – na jeden cyklus vyčistíte až šest standardně velkých lahví najednou. Před začátkem naplňte litrovou nádobku vodou a spusťte cyklus, který trvá pouhých šest minut, takže nádobí budete mít k dispozici téměř bez čekání. Během provozu hladina hluku nepřesahuje 17 dB, takže zařízení nepůsobí rušivě. O nedostatku vody vás bude informovat alarm.

Dlouhotrvající výsledky

Pokud nechcete lahvičky využít ihned, nechte je sušit ve sterilizátoru. Všechno nádobí uvnitř zůstane sterilní až po dobu jednoho dne, pokud víčko neotevřete. Kromě funkce sterilizace vám přístroj poslouží také jako ohřívač lahviček, stačí si zvolit režim, jaký chcete právě využít.

Technické parametry

  • Objem zásobníku/nádoby na vodu 2l/1l
  • 6 minutový sterilizační cyklus
  • Použité materiály - základna - ABS, zásobník - PP (BPA). en.třída A
  • Úroveň hluku ≦ 17 dB
  • Kapacita sterilizátoru - 6 standardních velikostí lahví najednou
  • Alarm nízké hladiny vody
  • Elektronické ovládání (start/stop)
Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.