Gorenje Varná konvice s regulací teploty 5v1 K10BY

Elektronika

Značka: GORENJE
K přípravě a ohřevu dětských jídel poslouží varná konvice s regulací teploty od Gorenje. Multifunkční zařízení nabízí pět funkcí v jednom - ohřev vody, vaření v páře, sterilizaci, ohřev jídel a udržování stabilní teploty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100553

Usnadněte si práci v kuchyni. Vyzkoušejte varnou konvici s regulací teploty 5v1 od společnosti Gorenje a mějte vodu na čaj, kávu a další nápoje či jídla ohřátou během chvilky. Zařízení zvládá pět funkcí v jednom. Kromě ohřevu vody lze v konvici vařit jídla v páře, sterilizovat zeleninu, ohřívat jídla a udržovat stabilně vysokou teplotu.

Pro celou rodinu

Konvice neposlouží pouze rodičům, ale i dětem. Jde o výborný způsob, jak například miminkům připravovat kojeneckou mléčnou výživu. Konvice ohřeje mléko nebo vodu, a také zvládne sterilizovat, aby miminko s oslabeným imunitním systémem nebylo vystaveno velkému množství bakterií. Právě při krmení dětí oceníte funkci udržování teploty, která pokrm uchová teplý a vy v klidu miminko nakrmíte takovou rychlostí, jaká vám oběma vyhovuje, aniž by svačinka vychladla.

Bezpečnost práce

Konvice s objemem 1 litr se automaticky vypne ve chvíli, kdy je dosaženo bodu varu. Přístroj má v sobě zabudovánu bezpečnostní ochranu proti přehřátí, takže se při hrozícím nebezpečí vypne. Teplotu si snadno nastavíte na LCD displeji, kde lze také  navolit odložený start za pomoci časovače.

Technické parametry

  • Objem nádoby 1 l
  • Automatické vypnutí při dosažení varu
  • Bezpečnostní ochrana proti přehřátí
  • Otočná základna 360°
  • Digitální regulace teploty
  • Odložený start
  • LCD display – časový a teplotní display

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.