Ekomedica Graviola výtažek 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Výtažek z plodů gravioly, která působí blahodárně na celý organismus. V dnešní době je předmětem intenzivního vědeckého zkoumání.
Skladem na e-shopu
385

Cena za 100 ml: 77 Kč

O produktu

50094495

Výtažek z plodů gravioly. Graviola (Anona ostnitá) je stálezelený strom rostoucí v tropických oblastech Jižní Ameriky. Má velké žlutozelené plody s bílou mírně nakyslou dužinou, která se využívá především k výrobě džusů a šťáv. Graviola je hojně používaná v lidovém léčitelství, působí blahodárně na celý organismus. Dnes je podrobována intenzivnímu vědeckému zkoumání a její použití se rozšiřuje po celém světě. EkoMedica GRAVIOLA výtažek je získáván z plodů gravioly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je tak určen co nejširšímu spektru konzumentů.


Dávkování

Užívejte 25 ml 2x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Složení

Voda, extrakt z plodů gravioly, kyselina citrónová (regulátor kyselosti). Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 3,8 g extraktu z plodů gravioly, což odpovídá obsahu 45,6 g plodů gravioly.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve není na závadu. Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality. BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.